اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

با کمی تمرین و آموزش، احتمالا اکثر مردم می‌توانند راندن یک تریلر یا یک کامیون را مدیریت کنند. با این حال رانندگی حرفه‌ای کامیون بیش از تنها هدایت یک وسیله نقلیه از نقطه الف تا نقطه ب است. رانندگی کامیون‌های بزرگ خیلی بیشتر ازتنها نگه داشتن‌های چرخ‌ها است.

 • قابل اعتماد
  کامیون‌داران بزرگ کارهایی را انجام می‌دهند که می‌گویند چه زمانی و چگونه قصد انجام کار را دارند. آنها می‌دانند که کارفرمایان و مشتریان دارای ضرب‌العجل و برنامه‌هایی هستند که تحقق آن‌ها مربوط به عملکرد به موقع کامیون‌داران است چون کامیون‌داران بزرگ به دنبال مشکل نیستند.
 • با اعتماد به نفس
  رانندگان در جاده‌ها به دور از (پشتیبانی فنی) هستند. رانندگان کامیون باید بتوانند تنها مسئولیت کامیون و محموله خود را به دوش بکشند و تصمیم‌گیری درست را در شرایط اضطراری انجام دهند همچنین باید قادر به مقابله کردن با تنهایی در روزهای کاری و یا شب باشند. رانندگان خوب کامیون دانش و مهارت خود را به روز نگه می‌دارند به طوری‌که می‌توانند مشکلات را در زمانی که به وجود می‌آیند حل کنند، چه مشکلات مکانیکی، چه مشکلات ترافیکی و چه مسائل مربوط به بار آنها یاد می‌گیرند چگونه به مدیریت جنبه‌های شخصی زندگی خود بپردازند، به طوری‌که مشکلاتشان به راحتی قابل حل شدن هستند چه در خانه و چه در جاده باشند.
 • خوش برخورد
  این درست است که رانندگان کامیون زمان زیادی را در جاده‌ها تنها سپری می‌کنند، اما بهترین آنها (مهارت‌های مردم‌داری) را به خوبی می‌دانند. آنها می‌دانند چگونه با کارفرمایان، سایر رانندگان، کارگران اسکله، مشتریان و کارکنان خدمات ارتباط برقرار کنند، به طوری‌که تمام کسانی که با آنها در رابطه‌اند توسط آنها شنیده شده و محترم شمرده می‌شوند. رانندگان کامیون بزرگ با ارباب رجوع و حتی با بار خود به درستی رفتار می‌کنند.
 • دارای مهارت های مکانیکی
  رانندگان کامیون‌های بزرگ دارای دانش پایه‌ای درباره کامیون و ماشین‌های سنگین هستند. آنها می‌توانند در صورت لزوم تعمیرات لازم را به عهده بگیرند، مانند تغییر فیوز یا لامپ، و همچنین می‌توانند کاری را که به منظور اطمینان از تطابق خودرو و سایر استانداردهای ایمنی، مورد نیاز باشند را انجام دهند. این امر به داشتن محیط کار امن‌تر کمک می‌کند نه تنها برای خود کامیون‌داران بلکه برای هر کس دیگری که در کنار آنها جاده‌ها را طی می‌کنند.
 • دارای مهارت‌های مدیریت اضطراب
  رانندگان کامیون بزرگ می‌دانند چگونه اضطراب خود را مدیریت کنند. آنها اجازه نمی‌دهند که شکست‌هایشان روزهای زندگی شان را خراب کنند. آنها نسبت به اینکه که چگونه حرفه رانندگی کامیون می‌تواند فشار بر خود و خانواده‌هایشان داشته باشد حساس هستند و سعی می‌کنند که آن را با برنامه‌ریزی به خوبی برطرف کنند.
 • صادق
  رانندگان کامیون نمی‌خواهند با کمترین هزینه کار کنند بلکه می‌کوشند در قبال هزینه‌ای که از باربری و صاحب کالا دریافت می‌کنند خدمت شایسته‌ای ارائه کنند. آنها همچنین قوانین و مقررات را دور نمی‌زنند. رانندگان بزرگ می‌دانند که در اینصورت نه دیگران بلکه خود را گول زده و به طور کامل و با خیال راحت تقلب می‌کنند.
 • دارای تناسب اندام
  یک راننده متناسب می‌تواند ساعت‌ها کار کند و همانطور قوی باقی بماند. رانندگان کامیون به سادگی به سطح مشخصی از نیروی فیزیکی نیاز دارند تا کار خود را به درستی انجام دهند.
 • با سابقه در رانندگی
  راننده کامیون بزرگ سابقه خوبی در رانندگی دارند. این به کارفرمایان و مشتریان اطمینان آن را می‌دهد که محموله‌شان امن است. رانندگان بزرگ نشان می‌دهند که بیمه و هزینه‌های تعمیرات وسیله نقلیه را پایین نگه می‌دارند. یک سابقه عالی رانندگی نشان می‌دهد که صاحب آن نه تنها به دیگران در شریک بودن جاده احترام می‌گذارد، بلکه خود و حرفه خود را نیز محترم می‌شمارد.
 • دارای مجوز رانندگی تجاری
  نیازی به گفتن ندارد که یک راننده کامیون موفق دارای مجوز CDL است. برای کسب گواهینامه رانندگی تجاری، رانندگان در آزمون‌هایی شرکت می‌کنند که ثابت‌کننده حداقل دانش و مهارت‌های مورد نیاز کشور صادر‌کننده مجوز است. با این وجود راننده کامیون‌های موفق از حداقل‌ها فراتر می‌روند. آنها با پیشرفت تجهیزات، ابزار، شیوه‌های کسب‌و‌کار و مقررات همگام هستند، بنابراین دانش و مهارت‌های آنها همیشه به روز است. این امر آن‌ها را قادر به کار با استرس کمتر و رضایت بیشتر می‌کند.
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>