اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی

فیلتر یخچال (Refrigerator filter):
سوال اکثر افراد این است که، چرا باید از فیلتر یخچال استفاده کنند؟ در جواب این سوال باید گفت: امروزه بسیاری از افراد یخچال های ساید بای ساید را خریداری می کنند؛ و این یخچال ها قابلیت آب سرد کن و یخ ساز را دارند.

تصفیه_آب18

برای این عمل، ما باید این یخچال را به طور مستقیم به شیر آب شهری وصل کنیم؛ از این طریق، آب شهری وارد یخچال شده و ما آن را می نوشیم و به همراه آب املاح مضر و باکتری ها وارد بدن ما نیز می شود.

و با ورود، این املاح و باکتری ها دچار بیماری های گوارشی می شویم. فیلتر های یخچال، در اصل کار همان دستگاه تصفیه آب خانگی را انجام می دهند؛ ما با کمک این فیلتر ها می توانید آب سالم و پاک را برای خود و خانواده خود فراهم سازیم.

فیلترهای یخچال جهت تصفیه آب آشامیدنی بر دو نوع بیرونی و داخلی می باشد که هریک عملکرد متفاوتی را جهت تصفیه آب انجام می دهند. از جمله فیلترهای موجود در بازار می توان به انواع فیلتر ساید و یخچال بیرونی فیتینگ دار نانو سیلور آنتی باکتریال، ساید و یخچال فیتینگ دار 12 اینچ و ساید و یخچال بیرونی فیتینگ دار 10 اینچ و… نام برد.

فیلتر بیرونی یخچال ساید بای ساید، به چند مدل تقسیم بندی می شوند؛ از جمله به صورت تکی، دوتایی و یا سه تایی.

هریک از آن ها کار ویژه ای را جهت تصفیه نمودن آب انجام می دهد و بهتر است برای یک یخچال ساید بای ساید از سه مرحله بهره برده شود؛ اولی با ظرفیت 5میکرون جهت فیلترینگ آلودگی از جمله شن و ماسه، گل و لای، لجن، زنگ زدگی داخل لوله و… استفاده می گردد؛ دومی جهت از بین بردن بو، طعم بد آب و شفاف کردن رنگ آب مورد استفاده است و سومی مقدار پی اچ آب را تنظیم می نماید.

نوع جدیدی از فیلتر های بیرونی با نام فیلتر پشت ساید دو منظوره لایف واتر وجود دارد که دو فیلتر داخل یک پکیج دارد. فیلتر الیافتی 5 میکرون و کربن اکتیو کوکونات

کارایی فیلتر یخچال و انواع موجود آن در بازار مصرف این محصول:
امروزه تولیدات یخچال های آب سردکن دار ( مخزن آب سرد کن دار) سبب شده است که همیشه و در همه وقت آب خنک جهت نوشیدن در اختیار شما وجود داشته باشد. یخچال های ساید باید ساید دارای فیلتر تصفیه آب می باشند که باید به شکل مرتب عوض شوند تا بتوانند آب آشامیدنی مناسب و سالم را برای شما آماده کنند. البته برخی یخچال ها دارای این فیلتراسیون نیستند و جهت تصفیه نمودن آب بهتر است این فیلتر بر روی آن نصب شود.

زمان تعویض فیلتر:
به طور معمول عمر مفید فیلترهای یخچال 6 ماه تا 1 سال می باشد. فیلترهای داخلی حدود 6 ماه یکبار و فیلترهای بیرونی هر 6 ماه تا یک سال باید عوض شوند. باید در زمان مقرر فیلترها را تعویض نمود زیرا که مواد داخلی آن اشباع شده و دیگر کار تصفیه آب را انجام نمی دهد و با گذشت زمان مواد داخلی آن فاسد شده و رشد باکتری ها را زیاد می کند که همین عمر سبب سختی آب می شود.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>