اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی

فیلتر اینفرارد (مادون قرمز) چیست ؟
برای انسان نوشیدن آب فقط برای رفع تشنگی نیست.70% بدن ما از آب تشکیل شده است. پس طبیعی است برای سلامتی نوشیدن آب بسیار حیاتی و لازم می باشد.

تصفیه_آب25

اهمیت به نوشیدن آب سالم باید به یکی از اصلی ترین امور زندگی هر انسانی بدل شود. آب جاری از تصفیه خانه های شهری به اندازه ی کافی آبی سالم برای ما مهیا نخواهد کرد. لذا باید راه های دیگری را برای به دست آوردن آب سالم جایگزین کنیم.

نصب دستگاه تصفیه آب استاندارد یکی از راه های تامین آب سالم بشمار می رود.دستگاه تصفیه آب استاندارد 6 مرحله را داراست. اما در مواقعی بهتر است فیلتر هایی به آن اضافه کنیم تا کیفیت آب مصرفی را بالا ببریم.

فواید فیلتر اینفرارد:
فیلتر ایفرارد یا مادون قرمز یکی از همین نوع فیلتر ها می باشد. از بین طول موجهایی که توسط خورشید ساطع می شود، طول موج های ماورا بنفش و مادون قرمز با چشم غیر مسلح قابل دیدن نمی باشد. طول موج مادون قرمز قابلیت نفوذ به پوست و الیافت بدن، ماهیچه ها و سلول ها را دارد.

به همین دلیل سیستم گردش خون را بهبود میبخشد.زیرا با نفوذ به عروق و ماندگاری بالا در سلول ها عمل جذب و گردش خون را تسریع می بخشد. بیماریهایی ریشه ای عمیق در بدن دارند با کمک آب هیداراته شده با این فیلتر بهتر درمان خواهند شد.

آب عبوری از مادون قرمز به علت هیدراته شدن ماندگاری بیشتری در پوست دارد و با مرطوب نگه داشتن پوست باعث جوانسازی پوست و خاصیت ضد پیری می شود.

بعضی اوقات به دلیل افزودن برخی مواد شیمیایی پاک کننده، آب ممکن است بو و طمعم نامطلوبی داشته باشد. اما اشعه های مادون قرمز می توانند آن را کنترل کنند. پرتوهای مادون قرمز همچنین توانایی گرفتن سختی آب را دارند که باعث سهولت جذب بدن می شود. سرانجام، اگر آلودگی هایی وجود داشته باشد که احتمال آسیب رساندن به ما را داشته باشد، با عبور اشعه های مادون قرمز از بین می روند.

آب تصفیه شده با اشعه مادون قرمز گرمای بیشتری به بدن می دهد، که به از بین بردن چربی اضافی و مواد شیمیایی مضر از بدن ما کمک می کند.

فیلتر اینفرارد با کمک نوع خاصی از کریستال، اشعه مادون قرمز را ساطع می کند. این کریستال اشعه پایدار با طول موج مناسب و بدون هیچگونه ضرری برای سلامتی تولید می کند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>