اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

مراسم معارفه دبیر انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته، روز گذشته در محل اتاق بازرگانی تهران برگزار شد.

توجه بیش تر بخش خصوصی به حمل و نقل ترکیبی

به گزارش تین نیوز و به نقل از روابط عمومی راه اهن جمهوری اسلامی ایران، در این جلسه محمد رجبی رئیس انجمن شرکت های حمل و نقل ریلی با معرفی مهرداد تقی زاده به عنوان دبیر جدید انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته گفت: با توجه به رویکرد و عملکرد آقای رسولی در گذشته به عنوان میاندار بخش خصوصی و راه آهن، انتخاب وی به عنوان مدیرعامل راه آهن، فرصت مغتنمی برای ارتباط بیش تر میان دو بخش خصوصی و ریلی است.

وی جلسات اخیر مدیرعامل راه آهن با فعالان بخش خصوصی در بخش بار و مسافر را مثبت ارزیابی کرد و افزود: در حال حاضر جایگاه انجمن به دوران بلوغ خود نزدیک و به دنبال کارهای جدی است.

رجبی با تأکید بر این که در حال حاضر می توان به خروجی های انجمن امیدوار بود، اظهار داشت: حضور فعال انجمن در هیات دولت، مجلس و سازمان های رسمی چون بیمه و... جای پای محکمی را برای انجمن فراهم کرده و امیدواریم بتوانیم توسعه حمل ونقل ریلی را بیش از پیش دنبال کنیم.

رئیس انجمن شرکت های حمل و نقل ریلی گفت: در صورت همکاری با همین منابع موجود نیز می توان برنامه های توسعه ای را دنبال کرد.

وی با اشاره به کم اطلاعی برخی از تصمیم گیران در کشور از حوزه ریلی افزود: در این زمینه پیشنهاد شد تا کارگروه و دفتر خاص ریلی در کمیسیون عمران مجلس ایجاد شود تا با حضور نمایندگان بخش ریلی مسائل موجود در این بخش برای نمایندگان مردم، تشریح و تبیین شود.

رجبی با تأکید بر این که منابع محدود است و باید در جهت استراتژیک مصرف شود، گفت: تعامل مدیرعاملان راه آهن با انجمن بسیار جدی است.

رئیس انجمن شرکت های حمل و نقل ریلی با اشاره به این که انجمن می تواند در بسیاری از بخش ها به راه آهن کمک کند افزود: باید بخش خصوصی، کرسی های نظریه پردازی داشته باشد و نسبت به هر حرفی که درباره حوزه ریلی عنوان می شود واکنش و اظهار نظر داشته باشد.

رجبی با اشاره به مسئولیت پیشین تقی زاده در کسوت معاون وزیری و توجه خاص وی به حمل و نقل ریلی، اظهار داشت: خوشبختانه تلاش و هم گرایی در انجمن بسیار شده، هر چند دستاوردها ارزشمند است اما کافی نیست.

وی با اشاره به این که تا اواخر اردیبهشت ماه، قراردادهای دسترسی عملیاتی می شود، گفت: این اقدام تأثیر بسیاری بر اقتصاد بخش بار، مسافر و لکوموتیو دارد.

رجبی از جمله مطالبات این انجمن را حمایت از بخش خصوصی عنوان و در پایان از زحمات بابایی برای تدوین برنامه ها، تعامل با راه آهن و ارائه خواسته های شفاف انجمن تشکر کرد.

منبع: تین نیوز

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>