اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

اپوکسی

محصول آستر اپوکسی یک آستر دوجزیی اپوکسی غنی از روی سخت شونده با پلی آمید می باشد که دارای خاصیت ضد خوردگی عالی است. آستر غنی از روی اپوکسی به واسطه دارا بودن محتوای بالای فلز روی، قابلیت مقاومتی بسیار خوب داشته و دوام طولانی مدت را برای سطوح پوشش شده فراهم می نماید.

این آستر فیلم رنگ سخت و مقاوم تشکیل می دهد که به قدرت به سطوح فلزی آماده سازی شده ایده آل پیوند می خورد. در صورت خراش، تخریب و گسستگی ها در فیلم رنگ، با توجه به محتوای بالای روی آستر، حفاظت کاتدی بخوبی تدارک دیده می شود.

در صورت استفاده از این محصول به عنوان آستر کارگاهی(شاپ پرایمر)، خشک شدن سریع آن جابه جایی و حمل و نقل قطعات را تسریع می بخشد. پوششهای رویه با کیفیت بالا از قبیل پلی یورتان، اپوکسی، وینیل و … قابلیت اجرا بر روی آن را بخوبی دارا می باشند.این آستر دارای کمترین مقدار سطح مواد فرار و حاوی 85 % وزنی پودر روی در فیلم خشک رنگ است.

خواص و جنبه های ویژه آستر روی اپوکسی

حفاظت کاتدی برای سطوح فولادی و آهنی در محیط های در معرض دریا و محیط های با شرایط آب و هوایی سخت و خورنده - چسبندگی بسیار خوب به سطوح بخوبی آماده سازی شده - راحتی کاربرد به وسیله ایرلس یا اسپری مرسوم - محتوای پودر روی بالا - مقاومت خوردگی عالی - مقدار موارد فرار پائین - مقاومت سایشی مناسب - خشک شدن سریع برای تسریع اعمال پوشش بعدی و جابه جایی

از این محصول به عنوان یک آستر با کیفیت فوق العاده همراه با اغلب پوشش های رویه یک جزیی و دوجزیی بمنظور رنگ آمیزی و حفاظت طولانی مدت سازه های فولادی و یا فلزی کاربری می شود.این محصول به عنوان آستر کارگاهی بر روی سطوح فولادی و آهنی در سازه های تازه ساخت و یا پروژه های تعمیراتی می تواند بکار برده شود.

از آن برای پوشش سازه های فلزی، اسکله، سازه های دریایی، تانکر های ذخیره، وسایل حمل و نقل، تجهیزات و سازه های صنعتی، ماشین آلات صنعتی، پلها، پمپ و اتصالات، خطوط لوله های انتقال، سوله و … استفاده می شود که در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، پالایشگاه، نیروگاه، صنایع غذایی و دارویی، صنایع شیمیایی، آب و فاضلاب، صنایع دریایی و … قابل کاربرد می باشد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>