اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

چند کار را با هم انجام ندهید:
وقتی چندکار را همزمان با هم انجام می‌دهید برای انجام هیچ کدام از آنها تمرکز و تسلط لازمه را نخواهید داشت و کارهای شما زمان بیشتری را برای به اتمام رسیدن نیاز خواهند داشت. همین امر شما را از برنامه روزانه عقب می‌اندازد، بنابراین کارها را براساس اولویت‌بندی انجام دهید و تا حد ممکن سعی کنید همزمان چند کار مهم را با هم انجام ندهید.

کارها را پشت گوش نیاندازید:
یکی از راحت‌ترین راه‌های انجام کار، انجام دادن کارهای خوشایند و ساده است تا حدی که کل وقت شما را به خود اختصاص دهد و شما از انجام کارهای مهم خود باز بمانید. سعی کنید از ترس انجام کارهای سخت آن‌ها را به تعویق نیاندازید و به موقع کار مهم را انجام دهید. اگر کارهای سخت و مهم را ابتدا انجام دهید ذهن شما برای انجام کارهای بعدی ورزید‌ه‌تر خواهد شد و شما اعتماد‌به‌نفس کافی برای به سرانجام رساندن تمامی کارها را کسب خواهید کرد.

برای کار خود برنامه‌ریزی کنید و برنامه‌ریزی خود را اجرایی کنید:
یک لیست از کارهایی که باید آن روز انجام دهید را شب قبل و یا صبح همان روز به صورت چک لیست تهیه کنید. کارهای اولویت‌بندی شده را طبق چک لیست خود تا انتهای روز به اتمام برسانید. با برنامه‌ریزی کردن برای کارهای روزانه، هیچ کاری فراموش نمی‌شود، هیچ‌وقت دیر به محل قرارهایتان نخواهید رسید و از همه مهم‌تر آرامش ذهنی و روانی بیشتری را تجربه خواهید کرد. این روش را حتما امتحان کنید تا کاهش استرس را نیز تجربه کنید.

متمرکز باقی بمانید:
در دنیایی زندگی می‌کنیم که دوری از شبکه‌های اجتماعی و اینترنت نه تنها دیگر سودمند نخواهد بود بلکه گاهی دوری کردن از آن به شما ضرر نیز می‌رساند. اما چطور می‌توانیم استفاده از گوشی همراه، اینترنت و شبکه‌های اجتماعی خود را مدیریت کنیم؟ جواب خیلی ساده است، یک زمان مشخص را برای چک کردن شبکه‌های اجتماعی خود در طول روز در نظر بگیرید و به غیر از مواقع اضطراری دیگر آن را چک نکنید، همین کار کوچک تا حد بسیار زیادی به افزایش تمرکز شما کمک می‌کند؛ درنتیجه زمانی که تمرکز بالایی داشته باشید کارهای شما سریع‌تر و بهتر انجام می‌شود.

از تقویم استفاده کنید:
اگر با تکنولوژی ارتباط خوبی دارید از تقویم‌های آنلاین استفاده کنید تا تمام موارد را به شما اطلاع دهند. اگر با تقویم‌های کاغذی ارتباط بهتری دارید حتما یک تقویم را همیشه همراه خود داشته باشید تا کارهای روزانه خود را به ترتیب بدانید و کاری را فراموش نکنید.

برنامه برای احتمالات:
همیشه سعی کنید یک زمان آزاد را برای آب‌و‌هوای بد، ترافیک و مشکلات احتمالی در نظر داشته باشید. داشتن یک زمان اضافی در روز می‌تواند بار روانی شما را تا حد زیادی کاهش دهد. حتی ممکن است از این زمان خالی برای تفریحات و یا یک خواب کوتاه استفاده کنید.

بهترین استفاده را از زمان‌های آزاد خود کنید:
سعی کنید زمان‌هایی که وقتتان آزاد است به جای نشستن پشت فرمان، از کامیون خارج شوید و قدم بزنید. با حرکت کردن، مجددا عضلات شما فعال می‌شود و می‌توانید برای رانندگی مسیر بعدی خود انرژی بیشتری داشته باشید.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>