اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

کلر

مصرف کلر برای ضد عفونی کردن آب استخر، از متداول ترین روش ها است. این روش به دلیل اثربخشی، سادگی و هزینه کمتر در بسیاری از استخرها بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.شناور یا سبد مخصوص قرص کلر برای استفاده از قرص کلر مورد استفاده قرار می گیرد. سبد مخصوص قرص کلر با شناور ماندن بر روی سطح آب، از تماس مستقیم قرص به بدنه استخر جلوگیری کرده و از پوسیدگی و تغییر رنگ کف و بدنه استخر جلوگیری خواهد کرد.

ظرفیت های سبد مخصوص قرص کلر متفاوت است و می توان به صورت کم و یا زیاد قرص ها را درون آن قرار داد. این سبدها عموما پلاستیکی هستند و شیارهای تنظیم شونده ای برای ورود و خروج آب به داخل سبد بر روی آن ها قرار دارد.سبد قرص کلر استخر با گردش در کل استخر و حل کردن قرص کلر در آب، موجبات ضد عفونی شدن آب استخر را فراهم می سازد.

از مهم ترین مزایای استفاده از سبد مخصوص قرص کلر، سهولت استفاده از آن، قیمت ارزان و دسترسی فراوان به آن است. سبد قرص کلر استخر به حل شدن یکنواخت و آرام قرص کلر در آب استخر کمک می کند.قرص کلر نباید مستقیماً به داخل آب استخر انداخته شود.

این کار سبب عدم کنترل حلالیت کلر در آب می شود. همچنین با این کار پخش قرص کلر به صورت یکنواخت در استخر انجام نمی شود. به تبع عدم انتشار یکنواخت قرص کلر، به دلیل افزایش میزان کلر استخر در برخی نقاط، احتمال صدمه زدن به برخی سطوح و تجهیزات در استخر وجود خواهد داشت.

کلرزن شناور استخر، نوعی سبد قرص کلر پلاستیکی است که قرص کلر داخل آن قرار می گیرد. این نوع سبد قرص کلر، روی سطح آب استخر رها می شود. سبد قرص کلر شناور بسیار ارزان است و به راحتی می توانید آن را از مراکز فروش کلر استخر تهیه کنید.

البته این نوع سبد مخصوص قرص کلر چندان بی عیب نیست. مهم ترین مشکل سبد مخصوص قرص کلر شناور این است که امکان دارد در نقاطی روی آب ساکن مانده و موجب وارد شدن حجم زیادی کلر در محدوده ای خاص شود.در صورت بروز چنین مشکلی، علاوه بر ایجاد اختلال در روند ضدعفونی همگن، صدمه دیدگی و رنگ رفتگی برخی سطوح و تجهیزات به وجود خواهد آمد. این اتفاق زمانی برای استخرداران گران تمام می شود که بدنه استخر از فایبرگلاس باشد.

مشکل دیگر سبد مخصوص قرص کلر استخر، این است که همواره و بدون در نظر داشتن زمان روشن بودن پمپ تصفیه استخر، کلر وارد آب شده و سبب افزایش بوی کلر در محیط استخر می شود. این امر ممکن است مشکلات تنفسی برای شناگران ایجاد کند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>