اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

کلر

پودر کلر سلوکس، محصول کشور چین است. این پودر در بسته های 18 کیلوگرمی به بازار عرضه می شود. از پودر کلر سلوکس جهت استفاده در فرآیند کلرزنی استخر و کلرزنی صنعتی استفاده می شود. این پودر کلر با فرمولاسیون مخصوص و ماندگاری بالا در مقابل تابش نور خورشید مقاوم بوده و جهت ضدعفونی و از بین بردن باکتری، جلبک و ویروس استفاده می شود.از این پودر کلر چینی بیشتر در استخرهای روباز استفاده می شود. برای استفاده از این پودر ضدعفونی کننده، فقط کافی است که آن را با آب مخلوط کنید. این محصول نیازی به همراهی دیگر مواد شیمیایی ندارد.

همانطور که بالاتر اشاره کردیم، پودر کلر سلوکس بهتر است در استخرهای روباز مورد استفاده قرار گیرد. برای استفاده از پودر کلر سلوکس، ابتدا بهتر است میزان کلر آزاد و PH آب توسط کیت مخصوص تست شود. اینکه آب استخر PH مناسبی در بازه تعیین شده داشته باشد، سبب افزایش اثر بخشی پودر کلر سلوکس خواهد شد.

برای ایجاد استخری ایمن تر، بهتر است که هر دو هفته یک بار میزان اسید سیانوریک آب استخر نیز مورد سنجش قرار گیرد. در صورتی که مقدار اسید سیانوریک از 50 ppm بیشتر باشد، باید از پودر کلر استخر بدون تثبیت کننده استفاده کرد. همچنین باید آب استخر را برای کاهش اسید سیانوریک، با آب تازه رقیق کرد. در شرایطی که مقدار اسید سیانوریک آب استخر بیشتر از 50 ppm باشد، اثر بخشی خاصیت ضدعفونی کنندگی و ضد باکتریایی پودر کلر سلوکس به طور چشمگیری کاهش خواهد یافت.

پودر کلر سلوکس قدرت شیمیایی بالایی دارد. از همین رو، در صورتی که به طور نامناسب مورد استفاده قرار گیرد، احتمال ایجاد سوختگی، انفجار، ناراحتی های پوستی، ناراحتی های مربوط چشم، ناراحتی های مربوط به تنفس و بینی و از بین رفتن البسه وجود دارد.به همین دلیل در هنگام استفاده از پودر کلر سلوکس موارد زیر را رعایت کنید:

از استنشاق آن به طور جدی خودداری کنید؛ در هنگام اضافه کردن به آب استخر استفاده از ماسک الزامی است.از برخورد و یا ترکیب آن با سایر مواد شیمیایی نظیر اسید به طور جدی جلوگیری کنید.برای حل کردن و پخش کردن پودر کلر سلوکس بر روی آب استخر، از ظروف تمیز استفاده کنید.پودر کلر سلوکس را فقط با آب مخلوط کنید و از ترکیب آن با سایر مواد شیمیایی اکیداً خودداری کنید.

به هیچ عنوان آب را به پودر کلر سلوکس اضافه نکنید، برای استفاده از این پودر کلر، آن را به آرامی به آب استخر اضافه کنید.باقی مانده پودر باید در مکانی سرپوشیده، خشک، خنک، تمیز، با تهویه مناسب و دور از تابش خورشید نگهداری شود.در صورت ریختن پودر کلر سلوکس بر روی بدن، ناحیه آلوده شده با آب فراوان شستشو داده شود.در صورت ایجاد سوختگی و یا بلعیدن پودر کلر سلوکس، بلافاصله به پزشک مراجعه کنید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>