اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

بنر

متریال چاپ فلکس نسبت به متریال بنر از ضخامت بیشتری برخوردار می باشد. همچنین فلکس مقاومت بیشتری در برابر پاره شدن و آسیب دیدن دارد. لازم به ذکر است با اینکه ضخامت فلکس بیشتر از بنر می باشد اما قابلیت عبور نور از خود را دارا می باشد. و امکان چاپ قوی تر و با دقت بالاتر نیز بر روی آن فراهم می باشد. بنابراین اگر کیفیت چاپ برای مشتریان شما اهمیت دارد ما به شما فلکس را پیشنهاد می دهیم.

در چاپ بنر اگر میزان پس ( Pass) که همان میزان پاشش رنگ را نشان می دهد، از یک حدی بیشتر شود، باعث آب شدن رول بنر می شود. در صورتی که این میزان از پاشش رنگ در فلکس بسیار بیشتر می باشد. چرا که فلکس مقاومت بیشتری در برابر حرارت دارد. به همین علت است که تابلوهای فلکسی در برابر نور مستقیم خورشید، بسیار با دوام تر عمل می کنند. و بسیار دیرتر از بنر رنگ پریده و کدر می شوند. همین امر باعث می شود که قیمت رول فلکس تقریبا 3 برابر قیمت رول بنر باشد.

بنر ها در سایز ها و برندهای متفاوتی در بازار عرضه می شوند. این متریال با توجه به سایز و برند انتخابی شما قیمت گذاری می شود. برخی از بنر ها قابلیت چاپ دو بر را نیز دارند. بنرها با توجه به محل استفاده نیز در دو گروه متفاوت قرار می گیرند. بنرهایی که در فضای داخلی و نزدیک به چشم بیننده قرار می گیرند. بنرهایی که در فضای خارجی و از فاصله دور از چشم کاربر قرار می گیرند.

خوب است بدانید که تمامی بیلبوردهای تبلیغاتی که در سطح شهر می بینید از جنس بنرهای خارجی می باشند. اما استیکر و رولر هایی که در نزدیک خودتان مشاهده می کنید جزو بنرهای داخلی می باشند. بنابراین مکان استفاده از بنر نیز در انتخاب نوع بنر موثر می باشد.

متریال مورد استفاده برای بنرهای چاپی انواع مختلفی را شامل می شوند. گاهی می توان از انواع پی وی سی بهره مند شد. و گاهی دیگر پلاستیک های معمولی یا وینیل مورد استفاده قرار می گیرد. در پروژه های مشخص و برای مصارف داخلی حتی می توان از گلاسه های معمولی نیز استفاده نمود. اما به طور کلی متریال یا جنس های مختلفی دارند که عبارتند از:

  • وینیل
  • مش
  • فابریک
  • کاغذی
  • پی وی سی یا اتیلن
  • بنرهای معمولی پلاستیکی

فلکس نیز یکی دیگر از متریال های چاپ می باشد. خوب است بدانید که فلکس نیز از خانواده ی بنرها می باشد. بنابراین شباهت هایی نیز به یکدیگر دارند. اما ما می خواهیم بیشتر از تفاوت بنر و فلکس بدانید. تا بتوانیم در هنگام انتخاب و خرید بیشتر دقت کنیم. همچنین با دانستن تفاوت های این دو متریال پر مصرف می توانید در چاپ نیز به مشتریان خود مشاوره دهید. تا بتوانند بهترین و مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب و خریداری نمایند.

خوب است بدانید که در چاپ فلکس مانند بنر از دو نوع چاپ سالونت و چاپ اکوسالونت می توان استفاده کرد. لازم به ذکر است که جوهر اکوسالونت، به دلیل نوع خاصی که دارد بسیار با دوام تر و با کیفیت تر از نوع سالونت می باشد. طبیعتا قیمت بالاتری را هنگام چاپ نیز دارد. پیشنهاد ما نیز این است که حتی الامکان فلکس را با دستگاه اکوسالونت چاپ نمایید. تا بتوانید از نتیجه چاپی بهتری بهره مند شوید. همچنین می توانید از طول عمر بیشتر تابلوی خود نیز بهره مند شوید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>