اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

cnc

اصطلاح CNC مخفف عبارت انگلیسی Computer Numerical Control به معنی کنترل عددی کامپیوتری است. در واقع وجه تمایز اصلی دستگاه CNC این است که تمام حرکات قطعات برش دهنده توسط کامپیوتر کنترل می شود و به همین دلیل پیچیده ترین و دشوارترین طرح های برش نیز روی صفحات فلزی یا چوبی یا سنگی قابل اجرا است. دستگاه CNC چوب نیز به گونه ای طراحی شده است که با ابزار برش دهنده مناسب می تواند انواع طرح های برش را در کاربردهای مختلف روی قطعات چوبی پیاده سازی کند.

چوب قلب پردازشگر دستگاه سی ان سی تقریباً در تمام انواع دستگاه های CNC مشابه است و با تغییر اسپیندل و ابزارهای تکمیلی که روی دستگاه CNC سوار می شود این امکان وجود دارد که در کابردهای مختلف از آن استفاده شود. پیچیدگی و توانایی های پردازش دستگاه سی ان سی چوب نیز به همین ترتیب می تواند سطوح مختلفی داشته باشد که برای کاربردهای مختلف طراحی شده اند. دستگاه برش چوب CNC در مدلهای مختلفی موجود که است.

قیمت دستگاه سی ان سی چوب بسته به کارآیی و امکاناتی که دارد متفاوت است. دستگاه CNC چوب را می توان برای طراحی برش در مصارفی همچون تولید مبلمان، در و پنجره سازی، معماری، محصولات تزئینی، و غیره به کاربرد.دستگاه CNC چوب در صنعت ساخت مبلمان یکی از پرکاربردترین زمینه های دستگاه CNC چوب، صنعت مبلمان سازی است. حتما به حکاکی های پیچیده روی پایه و تاج مبل توجه کرده اید. اگر قار بود این حکاکی ها توسط دست انجام شود قیمت تمام شده هر مبل سر به فلک میکشید.

اما تکنولوژی دستگاه سی ان سی چوب باعث می شود که این حکاکی ها با بیشترین دقت و کمترین هزینه اجرا شود. در برخی موارد، هزینه پرداختی بابت قیمت دستگاه CNC چوب در کوتاهترین زمان به سرمایه گذار برمی گردد که البته این به توانایی کاربری صحیح و بازاریابی کارآمد دارد.

دستگاه CNC چوب در صنعت در و پنجره سازی هرچند امروزه بسیاری از در و پنجره ها از پروفیلهای فلزی ساخته می شوند اما در و پنجره های چوبی نیز هنوز متقاضیان خاص خود را دارد. علاوه بر این، ساخت دکوراسیون و پنجره های دکوری داخل مغازه ها و محیط های گردشگری نیز از جمله سایر کاربردهایی است که به کمک دستگاه برش سی ان سی چوب می توان بهترین و پیچیده ترین طرح ها را در آنها اجرا کرد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>