اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان


قطعات الکترونیک


امنیتی

اگر تخصص فنی شما در زمینه مخابرات، هوافضا و نظامی است، توصیه می شود بیش از سایرین به این مقاله توجه کنید و دلیل آن این است که امکان مواجه شما با قطعات الکترونیکی خاص و کمیاب بیش از سایرین است. خطر تحریم و مشکلات اقتصادی در کنار مسائل امنیتی باعث شده ­است شرکت ها و سازنده های مطرح و شناخته شده دنیا، سخت­گیری های زیادی را در هنگام فروش برخی از قطعات خود انجام دهند.

قطعات الکترونیکی که تحت نظارت شدید قرار می گیرند، قطعات الکترونیک خاص نامیده می شوند. در این مواقع اگر شخص شما و یا شرکتتان از تجربه کافی برخوردار نباشید، به هیچ عنوان امکان خرید مستقیم این محصولات را نخواهید داشت.

در دنیای تجارت قطعات الکترونیک، این محصولات را اصطلاحاً مصرف­ کننده نهایی می نامند. در واقع تا زمانی که هدف و مقصد این محصولات برای سازنده و یا توزیع کننده محصول محرز نشود، این محصول فروخته نخواهد شد. بدین ترتیب کار برای خریدار بسیار سخت می شود و نیاز است تا دست به دامن مجموعه های باتجربه شوند.

توقف تولید

گاهی اوقات قطعه­ الکترونیکی که مدنظرتان است، به دلایل مختلفی دیگر تولید نمی شود و شما باتوجه به ماهیت پروژه تان دقیقاً به­ دنبال آن قطعه هستید. یافتن و تأمین این قطعات نیز تخصص و دانش فنی مخصوص خود را می طلبد. این نوع قطعات، قطعات الکترونیکی خاص و کمیاب محسوب می شوند. احتمالاً در گذشته اگر تجربه خرید محصولات الکترونیکی را داشته اید، با عبارت تاریخ تولید مواجه شده اید.

DOC، زمان تولید قطعه را نشان می دهد. داشتن اطلاعات اینچنینی در مورد کالا مدنظر شما می تواند سنگ محکی باشد تا تأمین کننده خود را بهتر بشناسید. اگر شما بدانید که مدتی ­است محصول مورد نظرتان تولید نمی شود و در عین حال تأمین کننده کالا ادعا می کند که این محصول جدید و اصل است، واقعا باید به این موضوع شک کنید.

تولید سفارشی

برخی از قطعات الکترونیکی هستند که تولید محدود دارند و در زمانی­که تولید کننده سفارش تولید به دستش رسید، شروع به ساخت قطعه و یا دستگاه می­ کند. برای مثال شرکت Ramsey از این دست شرکت هاست. این شرکت در زمینه ساخت شیلد و محفظه برای نگه­داری قطعات الکترونیکی و محصولات مخابراتی فعالیت می کند. شما این امکان را دارید که شیلد و یا محفظه ­ای که مدنظرتان است را با کارشناسان این شرکت درمیان بگذارید و بعد از توافق، قول و قرارهای خود را برای تحویل محصول انجام دهید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>