اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

چین

برای تبدیل شدن به یک فروشنده موفق و خرید اجناس به صورت عمده و با بهترین و پایین ترین قیمت، در مرحله اول لازم است بتوانید به خوبی با عمده فروش ها ارتباط برقرار و توجه انها را جلب کنید. ارتباط موفق با تامین کنندگان کالا این امکان را برای شما فراهم می کند تا اجناس باکیفیت زیادی را با حداقل قیمت خریداری کنید و در فروش خود هم موفق شوید.

رابطه خوبی بین خود و عرضه کننده کالا برقرار کنید

اگر تازه کار هستید و یا به تازگی قصد خرید عمده از چین را دارید، باید حتما رابطه خوبی بین خود و عرضه کنندگان کالا شکل دهید. رابطه خوب و موفق کاری در واقع یک عنصر بسیار مهم در هر شغلی است و مهم ترین نکته ای است که در راهنمای صفر تا صد خرید از چین باید مورد توجه قرار بگیرد. ارتباط خود را با عرضه کننده به طور مداوم حفظ و مرتبا با آنها تماس بگیرید تا از حرفه ای بودن شما مطمئن شوند.

درباره محصولات جدید و برنامه های آینده خود بحث کنید یکی از موثرترین نکات راهنمای خرید عمده از چین
یکی دیگر از مراحل و نکات راهنمای خرید عمده محصولات جهت بهره مندی از اقتصاد چین، بحث و پیگیری دقیق درباره محصولات و اجناسی است که می خواهید بخرید. با پیگیری و صحب در رابطه با امور کاری خود، آنها می توانند ببینند که شما واقعا علاقه مند به ایجاد و تقویت رابطه با آنها هستید و می خواهید روابط خود را برای موفقیت بیشتر در اینده هم ادامه دهید.

ضمانت کنید

مهم نیست که از چه مقدار محصول برای خرید از کشور چین اقدام کرده اید، لازم است برای پیشرفت کسب و کار خود ضمانت و تضمینی از ارائه باکیفیت خدمات فروش ارائه دهید. این مورد برای عرضه کنندگان کالا بسیار مهم است و با هر مقداری که شروع کرده باشید، در نهایت با حفظ مشتریان وفادار می توانید تجارت خود را گسترش دهید.

قابل اعتماد باشید از مهم ترین نکات راهنمای خرید عمده از چین

از دیگر نکاتی که در نحوه خرید عمده از چین باید رعایت کنید، قابل اعتماد و صادق بودن است. با رعایت اخلاق توجه عرضه کنندگان محصول را هم به خود جلب می کنید و آنها تلاش خواهند کرد تا همکاری خود را با شما ادامه دهند و شما را راضی نگه دارند. تا آنجا که ممکن است قابل اعتماد باشید و روابط کاری خود را حفظ کنید تا تجارت هر دو طرف موفقیت آمیز باشد.

به عرضه کنندگان کالا احترام بگذارید

هر اقدامی که در خرید از چین از طرف عرضه کنندگان کالا انجام می شود را در نظر بگیرید و به خوبی پاسخ دهید. اگر وقت خود را در اختیار شما گذاشتند، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و از اهداف و کسب و کار خود صحبت کنید. این اقدامات و فعالیت های به ظاهر کوچک در روابط تجاری از اهمیت بالایی برخوردارند و به حفظ و موفقیت شما کمک زیادی خواهند کرد.

با عرضه کنندگان خارج از کشور تماس بگیرید

از آنجا که خرید عمده از کشور چین به دلیل تفاوت زبان ها و فاصله زیاد ممکن است دشوار باشد؛ اگر قصد برقراری ارتباط موفق و خرید محصولات عمده از چین را دارید، هیچ مانعی نباید از ارتباط دوستانه و کاری شما جلوگیری کند. در این شرایط شما باید بیشتر برای برقراری ارتباط تلاش کنید و با استفاده از نکاتی که در راهنمای خرید عمده از چین ذکر کردیم، اجناس را در پایین ترین قیمت و با بالاترین کیفیت خریداری کنید.

نکات کلیدی راهنمای خرید عمده از چین

استفاده از نمایندگی های واردات جهت خرید عمده از چین در کنار مزایا، هزینه های بسیاری را هم با خود به همراه دارد؛ بنابراین بهتر است خودتان شخصا پیگیر امور واردات و خرید باشید تا از هزینه زیاد جلوگیری کنید. ارتباط مستقیم با عرضه کنندگان کالا در چین مزایای بیشتری را به همراه خواهد داشت و پیگیری شخص شما باعث مدیریت و کنترل بهتر روند کارها خواهد شد. سعی کنید از یک فرد خاص برای مذاکره با تولیدکنندگان استفاده کنید و فردی را انتخاب کنید که در قیمت گذاری و صحبت درباره پایین ترین قیمت مهارت کافی داشته باشد. معمولا تولیدکنندگان هم کارمندی دارند که در این زمینه فعالیت می کند و لازم است با او مذاکره کنید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>