اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

فوسو

کامیونت ایسوزو
این کامیونت قدرتمند ژاپنی که سال های زیادی است در جاده های کشور تردد می کند، توسط شرکت بهمن دیزل وارد بازار ایران شد.

و در شهرک صنعتی البرز (بین استان البرز و استان قزوین) مونتاژ می شود. خدمات پس از فروش کامیونت ایسوزو در اغلب استان های کشور یافت می شود و قطعات این غول ژاپنی به وفور در کل بازار کشور یافت می‌شود.

کامیونت ایسوزو به دلیل قدمتی که در بازار ایران و همچنین بین راننده ها دارد به کامیونت اول بازار تبدیل شده است. البته دلیل اصلی محبوبیت کامیونت ایسوزو کیفیت عالی قطعات.

ظاهر زیبا و خدمات پس از فروش قوی در کل کشور توسط گروه بهمن وجود قطعات اصلی در بازار و همچنین استحلاک کم و نرم بودن کامیونت ایسوزو در هنگام رانندگی حس خوبی را به راننده منتقل می کند که شاید همه ی این ها درکنار هم باعث موفقیت کامیونت ایسوزو در کشور ما و یا خیلی وسیعتر در 5 قاره ی جهان شده است.

تنوع محصولات این کمپانی شامل کامیونت ایسوزو 5.2 تن، کامیونت 6تن ایسوزو، کامیونت 8.4 ایسوزو و کامیون 18تن ایسوزو (تک باری ایسوزو)

کامیونت 5.2 تن: این کامیونت کوچک ترین تناز کامیونت ایسوزو است که معمولا برای جابحایی بار در سطح شهر استفاده می شود. معمولا کامیونت 5 تن ایسوزو مورد توجه شرکت ها از جمله شرکت های پخش و یا اشخاصی که قصد جابه جایی بار در سطح شهر را دارن است.

کامیونت 5.2 ایسوزو به دلیل کوچک بودن به راحتی در داخل خیابان ها، کوچه ها تردد می کند و برای رانندگی با این کامیونت نیاز به گواهی نامه پایه 2 است و این هم دیل خوبی برای توجه شرکت ها به این تناز می باشد. بخاطر وجود راننده های زیاد پایه 2 است.

کامیونت فوسو
کامیونت فوسو که به تازگی توسط کمپانی مایان کوگل که زیر مجموعه کمپانی ماموت در ایران است وارد شده است.

کامیونت فوسو متعلق به ابر کمپانی میتسوبیشی است که می توان گفت به دلیل داشتن پدری المانی و مادری ژاپنی اصالتی اروپایی دارد. به راستی در بازار ایران جایگاه خالی کامیونت اروپایی به چشم می آمد که با حضور کامیونت فوسو این خلاء تا حدودی پر شده است.

کامیونت فوسو به دلیل تازه وارد بودن هنوز نتوانسته آنچنان که باید در بازار خود نمایی کند ولی توانسته بخاطر ابعاد و حجم بیشتری که نسبت به ایسوزو دارد بیشتر نگاه ها را به سمت خود بکشاند. البته اروپایی بودن کامیونت فوسو نیز بی تأثیر نبوده است.

  • ولی آیا کامیونت فوسو می تواند با ایسوزوی پیر بازار مجادله کند؟
  • آیا می تواند جایگاه کامیونت ایسوزو را با وجود تازه وارد بودن بگیرد؟
  • به راستی می تواند خدمات پس از فروش قوی مثل گره بهمن ارائه دهد؟
  • آیا کامیونت فوسو به راستی استحلاک پایینی مثل ایسوزو دارد؟

پاسخ این سوال ها را فقط گذشت زمان می دهد ولی چیزی که مشخص است کامیونت ایسوزو رقیب جدیدی به اسم کامیونت فوسو پیدا کرده که با وجود تازه وارد بودن موفق بوده است و انتظار می رود حضور این کامیونت در بازار باعث به وجود آمدن تغییراتی در خرید و فروش کامیونت شود.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>