اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

از دی اکسید تیتانیوم گرید رنگدانه در طیف وسیعی از کاربردها که به ماتی و شفافیت بالایی نیاز دارند، استفاده می شود. در حقیقت، اکثر سطوح و موارد سفید و پاستلی حتی سایه های تیره نیز رنگ حاوی دی اکسید تیتانیوم هستند. دی اکسید تیتانیوم رنگدانه ای در طیف وسیعی از کاربردها استفاده می شود، از جمله:

رنگها و پوشش ها
دی اکسید تیتانیوم شفافیت با دوامی را ایجاد می کند و به اطمینان از دوام رنگ و محافظت از سطح رنگ شده کمک می کند. پلاستیک، چسب و لاستیک: این ترکیب می تواند به کاهش تردی و شکنندگی، محو شدن ترک خوردگی که می تواند در پلاستیک ها و سایر مواد در اثر قرار گرفتن در معرض نور ایجاد شود، کمک کند.

محصولات آرایشی و بهداشتی
از تیتان گرید رنگدانه در برخی از مواد آرایشی استفاده می شود تا به شما کمک کند لکه ها را پنهان کرده و پوست را روشن کند. این ترکیب امکان استفاده از پوشش های نازک تر از مواد آرایشی را برای همان اثر مطلوب فراهم می کند.

کاربرد تیتان در مقیاس نانو
درجه فوق العاده ریز دی اکسید تیتانیوم معمولاً در کاربردهای ویژه زیر استفاده می شود:

ضد آفتاب
این ترکیب در مقیاس نانو در حالی که به عنوان جاذب نور UV موثر عمل می کند، در برابر نور مرئی شفاف می شود. از آنجا که اندازه ذرات بسیار کوچک است، دی اکسید نانو تیتانیوم نور مرئی را منعکس نمی کند، اما نور ماورا UV بنفش را جذب می کند و مانعی شفاف ایجاد می کند که پوست را در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت می کند. طبق گزارش بنیاد سرطان پوست، استفاده از ضد آفتاب های حاوی دی اکسید تیتانیوم می تواند از بروز سرطان پوست جلوگیری کند.

کاتالیزورها
دی اکسید تیتانیوم در مقیاس نانو به عنوان ماده پشتیبانی برای کاربردهای کاتالیزوری استفاده می شود. عمده موارد استفاده آن در صنعت خودرو برای حذف انتشار گازهای مضر و در نیروگاه ها برای حذف اکسیدهای نیتروژن است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>