اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

تعداد 14 دستگاه ماشین آلات راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان شرقی به منظور بازگشایی و ترمیم راه های آسیب دیده از سیل شهرستان بروجرد استان لرستان برای امکان ایجاد مجدد ترددهای ایمن به این استان اعزام شدند.

اعزام ماشین آلات راهداری آذربایجان شرقی برای بازگشایی راه های لرستان

به گزارش تین نیوز به نقل از راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان شرقی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با اعلام این خبر افزود: با توجه به واگذاری مسئولیت بازگشایی و ترمیم راه های شهرستان بروجرد به این اداره کل 14 دستگاه ماشین آلات راهداری شامل بیل مکانیکی، لودر، کمپرسی10چرخ، گریدر، بولدوزر، بیل بکهو، جرثقیل، سواری کمک دار و دو دستگاه تانکرسوخت 5000 لیتری و آب 10000لیتری به همراه اکیپ های کارشناسی و تعمیرات ماشین آلات و 40 تخته پتو و بالش به این استان اعزام شدند.

اورجعلی علیزاده گفت: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی نیز به عنوان پشتیبان این اداره کل در انجام عملیات ذکرشده تعیین شده است و تعداد 11 دستگاه ماشین آلات راهداری و اکیپ‌های کارشناسی و تعمیرات ماشین آلات نیز از این استان به لرستان اعزام شده اند.

وی ادامه داد طول راه های اصلی شهرستان بروجرد 128 کیلومتر و طول راه های روستایی این شهرستان 540 کیلومتری است که تیم های اعزامی این اداره کل عملیات بازگشایی و ترمیم آن ها را آغازکرده اند.

منبع: تین نیوز

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>