اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

رییس پلیس راه هرمزگان گفت: براساس آخرین ارزیابی های انجام شده، 29 نقطه حادثه خیز در جاده های استان شناسایی شده است.

شناسایی 29 نقطه حادثه خیز در جاده‎ های هرمزگان

به گزارش تین نیوز به نقل از ایرنا، سرهنگ علی اسفندانی اظهار داشت: نقاط حادثه خیز بر اساس شاخص هایی همچون تعداد تصاف های منجر به فوت و آسیب دیدگی شناسایی و پس از اولویت بندی ایمنی و استاندارد سازی می شوند.

وی ادامه داد: نقاط حادثه خیز در بررسی هایی که توسط راهداری، پلیس راه و وزارت کشور صورت می گیرد، مشخص و اعلام می شود.

رییس پلیس راه هرمزگان بیان داشت: وجود 29 نقطه پرتصادف در هرمزگان از سوی وزارت کشور تایید شده و باید بودجه لازم جهت اصلاح نقاط تخصیص یابد.

اسفندانی تصریح کرد: تاکنون از این 29 مورد، هشت مورد اصلاح شده، 11 مورد با نصب تابلو آشکار سازی شده و در خصوص سه مورد نیز هنوز هیچ اقدامی از سوی دستگاه های مسوول صورت نگرفته است.

وی در خصوص حادثه خیزترین محورهای هرمزگان، گفت: در سه سال اخیر بیشترین تصادف های استان در محورهای رودان و میناب در شرق هرمزگان اتفاق افتاده است.

رییس پلیس راه هرمزگان بیان داشت: کم عرض بودن مسیرها، دو طرفه بودن و نقص علائم (هم تابلو و هم خط کشی) از جمله مهم ترین دلایل بروز حوادث در این محورها در کنار خطای کاربر وسایل نقلیه است.

وی با اشاره به طرح ترافیکی پلیس ویژه نوروز 98 در هرمزگان، گفت: در این طرح حدود چهار هزار نفر از نیروهای اورژانس، پلیس راه، هلال احمر، عوامل انتظامی و راهداری شرکت کردند.

سرهنگ اسفندانی تعداد دوربین های نصب شده در جاده های هرمزگان را 134 دستگاه اعلام کرد و بیان داشت: از این شمار 82 دستگاه ثابت و مابقی سیار است.

وی شعار طرح ترافیکی نوروز 98 را پرهیز از خطر، آرامش در سفر عنوان کرد و افزود: 60 دستگاه خودرو نامحسوس نیز در این طرح برای کنترل تخلف های حادثه ساز در جاده های هرمزگان فعال شدند.

رییس پلیس راه هرمزگان با بیان اینکه خط قرمز پلیس تخلف های حادثه ساز است، گفت: از جمله این تخلف ها سرعت و سبقت غیرمجاز، انحراف به چپ و حرکات مارپیچ است که با متخلفان برابر قانون برخورد شد.

منبع: تین نیوز

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>