اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای نهاوند از رفع انسداد محور مواصلاتی نهاوند-ملایر-آورزمان خبر داد و گفت: در حال حاضر در بیش از 15 جاده روستایی نهاوند شاهد رانش زمین هستیم.

محور مواصلاتی نهاوند-ملایر-آورزمان بازگشایی شد

وحید صفدری در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: جاده نهاوند به ملایر از مسیر آورزمان که طی چند روز گذشته به علت رانش زمین و ریزش کوه مسدود شده بود بازگشایی شد و تردد در این محور در جریان است.

وی گفت: در حال حاضر تنها محور ارتباطی شهرستان نهاوند که به علت رانش در 5 نقطه مسدود است محور نهاوند-نورآباد است و در سایر محورها هیچ گونه مشکلی وجود ندارد.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای نهاوند افزود: محور نهاوند - نورآباد نیز پس از ترمیم و رفع خطر ریزش کوه با توجه به کوهستانی بودن در روزهای آینده بازگشایی و در دستر س هموطنان قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در بیش از 15 نقطه از محورهای روستایی شهرستان نهاوند شامل ده حیدر، گل حیدر، تازناب، قشلاق بابارستم، احمدآباد، شریف آباد، دهبوره، ده کبود به سمت کنگاور کهنه، تاریک دره، لواشان، باباقاسم و چندین روستای بخش گیان شاهد رانش زمین هستیم، گفت: همه محورهای اعلام شده در حال حاضر در دست تعمیر هستند که با توجه به دستور فرماندار و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان این محورها در دست تعمیر و ایمن سازی است.

صفدری تصریح کرد: با توجه به احتمال رانش برخی محورها با توجه به میزان بارش بی سابقه باران در شهرستان امکان برآورد قطعی خسارت وجود ندارد.

وی افزود: همشهریان برای اطلاع از آخرین وضعیت محورهای استان و شهرستان قبل از حرکت از مبدا با شماره 141 مرکز مدیریت راه های کشور تماس بگیرند و از وضعیت مسیر مطلع شوند.

منبع: خبرگزاری مهر

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>