اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

والمارت به عنوان فروشگاه های های زنجیره ای برای ناوگان حمل و نقل خود، یک مدل مفهومی را با مشارکت Peterbilt، توربین های Capstone و تریلر Great Dane طراحی کرده است. این کشنده مفهومی WAVE نام گذاری شده و با استفاده از توربین و باتری های الکتریکی، تجربه ای تازه را در حمل و نقل سنگین فراهم می‌سازد.

والمارت

توربین های WAVE می تواند از گازوئیل، بیودیزل یا گاز طبیعی و احتمالاً سایر سوخت ها استفاده کند تا انرژی لازم برای شارژ باتری ها فراهم آید. پیشرانه شامل مجموعه توربین، باتری ها و یک موتور الکتریکی است.
پانل های بدنه و تریلر از جنس فیبر کربن شده اند اند که می تواند هزینه تولید را برای تریلر 16.2 متری، بسیار افزایش دهد. گرچه استفاده از الیاف کربن باعث صرفه جویی 1.81 تنی در وزن شده است.

والمارت

طراحی WAVE با بینی مخروطی، چراغ های نوک تیز و عصبانی، شیشه جلوی ماسک گونه که تا بالای سر راننده و سقف باز شو امتداد یافته، درب های کشویی، نصب دوربین در طرفین به جای آینه ها، پوشش آئرودینامیک چرخ ها، گلگیرهای آئرودینامیک و زیبا، دو جای خواب در طرفین کابین و قرارگیری راننده در وسط به سبک مک لارن F1 و نشانگرهای دیجیتال در دو سوی فرمان در عین سادگی و کارایی، از ویژگی ها و نقاط تمایز این کامیون نمونه های های رایج می باشند.

والمارت والمارتوالمارت
پروژه WAVE تلاشی برای ایجاد ناوگانی سبز و حرکت به سمت استفاده 100 درصد انرژی های های تجدید پذیر است. این ماشین ممکن است هرگز به تولید نرسد اما اجازه می دهد تا آزمایش های عملی روی فن آوری های جدید و روش های تازه در حمل و نقل سنگین، نیز عملی گردد

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>