اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در همایش بین المللی توسعه چابهار وعده داد: سازمان بنادر از دروازه بندر تا کمربندی چابهار با هدف تسهیل در تردد کامیون ها، بزرگراه احداث کند.

محمد راستاد

بر اساس خبری که خبرگزاری مهر منتشر کرد، محمد راستاد افزود: طی سال 97، 240 میلیون یورو قرارداد سرمایه گذاری در بندر چابهار به امضا رسیده که این سرمایه گذاری ها شامل ساخت مخازن و انبارها، سیلوی غلات و پایانه مکانیزه تخلیه و بارگیری مواد معدنی بوده است.

او تأکید بر اینکه کشورهای افغانستان، هند، آسیای میانه و قفقاز می توانند چابهار را به عنوان دروازه تجارت خود در نظر بگیرند، اظهار کرد: مشوق های تعرفه ای بسیار خوبی در این بندر هم برای خطوط کشتیرانی و هم برای صاحبان کالا در نظر گرفته شده و این همایش می تواند زمینه ای برای مبادله بار از طریق بندر میان کشورهای منطقه، باشد.

راستاد با اشاره به برنامه سازمان بنادر برای احداث بزرگراه از دروازه بندر تا کمربندی چابهار با هدف تسهیل در تردد کامیون ها، خاطرنشان کرد: با اتصال خط آهن چابهار به زاهدان بخشی از حمل کالا به ریل منتقل خواهد شد.

مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه پس کرانه های بندر چابهار نقش کلیدی در رونق این بندر خواهند داشت که اشتغال در جنوب شرق کشور کمک خواهد کرد، گفت: سازمان بنادر و دریانوردی از مسئولیت اجتماعی خود در قبال شهر چابهار و استان سیستان و بلوچستان غافل نخواهد بود و اشتغال و درآمد حاصل از ارزش افزوده سرمایه گذاری های این بندر در وهله اول به مردم این استان تعلق می گیرد. همچنین اولویت ما در توسعه اشتغال بندر چابهار، بومی گزینی است.

منبع: تین نیوز

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>