اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

به گزارش تین نیوز به نقل از مانا، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به همراه مدیران ارشد این مجموعه، به دیدار رئیس محترم مجلس شورای اسلامی رفتند.

دیدار مدیران کشتیرانی با رئیس مجلس

دکتر محمد سعیدی در این دیدار ضمن تشریح آخرین وضعیت حمل و نقل دریایی کشور و با اشاره به ارتقاء رتبه بین المللی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از 23 در سال 94 به رتبه 13 جهانی در سال 97 ابراز امیدواری کرد که فرآیند حمل و نقل دریایی کشور و واردات و صادرات کالا همانند سال گذشته طی سال جاری نیز بدون مشکل صورت پذیرد.

در ادامه این دیدار، رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اینجانب و مجلس شورای اسلامی آمادگی داریم هر گونه موانع در خصوص حمل و نقل دریایی کشور را برطریف سازیم، تأکید کرد: نوع کار، وظیفه و فعالیت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در این دوره بسیار مهم است.

دکتر لاریجانی جایگاه حمل و نقل دریایی در جهان امروز و در کشور را راهبردی ارزیابی کرد و اظهار داشت: علیرغم فشارها امیدواریم روند فعالیت ها در حمل و نقل دریایی به صورت روان ادامه پیدا کند.

وی حمل و نقل دریایی را کلید حل مسائل کشور دانست و افزود: حقیقتا مجموعه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در حمل و نقل دریایی کار مجاهدانه انجام می دهد.

در این دیدار برخی از مدیران کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران آخرین تحولات حوزه فعالیت خود را به سمع ریاست محترم مجلس شورای اسلامی رساندند.

منبع: تین نیوز

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>