اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

حمل ونقل کانتینری

صنعت کشتیرانی کانتینری با موجی از بلاتکلیفی روبه رو است، از هزینه اضافی ناشی از اجرای قانون 2020 آیمو گرفته تا احتمال رکود تجاری و آینده مبهم برنامه های ساخت کشتی های بزرگ از سوی مالکان، اما با این وجود می توان به آمدن روزهای بهتر امیدوار بود.

"Simon Heaney" مدیر ارشد تحقیقات کانتینری موسسه Drewry با اشاره به اینکه بلاتکلیفی و ابهام حاکم بر بازار شاید در طی یک دهه گذشته بی سابقه بوده است، گفت: آنچه ما شاهد آن هستیم، وزش بادهای مخالف و ناسازگار زیادی با صنعت کشتیرانی است که قانون 2020 آیمو شدیدترین آنهاست. اما درعین حال این نگرانی وجود دارد که در این مورد این ترس ها غلو شود.

این حقیقت را نیز نمی توان کتمان کرد که صنعت کشتیرانی انعطاف پذیراست و به سرعت می تواند خود را با شرایط تنش و استرس وفق دهد. افزون براین، پیش بینی می شود رشد عرضه عقب تر از رشد تقاضا تا سال 2023 حرکت کند، برهمین اساس می توان به بازگرداندن توازن به بازار اشباع شده حال حاضر امیدوار بود.

Drewry پیش بینی می کند، صنعت کشتیرانی به نقطه توازن کامل تا سال 2023 نزدیک خواهد شد، به طوری که شاخص عرضه و تقاضای جهانی آن به 97.0 می رسد. (عدد 100 نشان دهنده توازن کامل است).مدیر ارشد تحقیقات کانتینری موسسه Drewry می گوید: چیزی که به ما را نسبت به داشتن فردایی بهتر اطمینان می دهد، این است که علی رغم  فاندمنتال های ضعیف تر عرضه - تقاضا درسال گذشته، خطوط کشتیرانی موفق به تثبیت نرخ های کرایه حمل کمی بالاتر شدند. انتظار می رود قانون 2020 آیمو صورتحساب سوخت را درحدود 50 درصد افزایش دهد که قطعا خطوط را هوشیارتر ساخته و به آنها کمک می کند که در مسیر رو به جلو گام بردارند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>