اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

در حال حاضر فقط خط دوار به دلیل قرار داشتن در سطح پایین تر دچار آب گرفتگی شده و تا یک متر زیر آب قرار دارد. اما طبق پیش بینی هواشناسی با قطع شدن بارش ها، عملیات جمع آوری آب روی خط دوار آغاز و اقدامات ثانویه بر روی خطوط انجام می شود.

حسن ماسوری

به گزارش تین نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، حسن ماسوری با اشاره به وضعیت راه آهن و سیر قطار به رغم بارندگی شدید در استان هرمزگان اظهار داشت: با در نظر گرفتن هشدارهای هواشناسی ستاد مدیریت بحران راه آهن هرمزگان تشکیل و تمهیدات اولیه برای حفظ آمادگی در برابر بحران اندیشیده شد.

وی با بیان اینکه « فقط در برخی نقاط برای حفظ ایمنی سرعت سیر قطارها کاهش می یابد» افزود: هیچگونه انسدادی در راه آهن این ناحیه وجود ندارد و سیر قطار ها از مبدا هرمزگان برقرار است.

مدیرکل راه آهن هرمزگان یادآور شد: در حال حاضر فقط خط دوار به دلیل قرار داشتن در سطح پایین تر دچار آب گرفتگی شده و تا یک متر زیر آب قرار دارد. اما طبق پیش بینی هواشناسی با قطع شدن بارش ها، عملیات جمع آوری آب روی خط دوار آغاز و اقدامات ثانویه بر روی خطوط انجام می شود.

ماسوری خاطرنشان کرد: راه آهن هرمزگان در آماده باش کامل قرار دارد و کارکنان این ناحیه از اولین ساعات شروع بارش در نقاط مختلف مستقر هستند.

منبع: تین نیوز

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>