اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

مدیر کل راه و شهرسازی استان فارس گفت: انتهای آزاد راه شیراز - اصفهان که منتهی به بزرگراه شیراز - سپیدان است برای انتقال ترافیک و کاهش مشکلات ناشی از ازدحام ترافیک به بزرگراه حسینی الهاشمی و کمربندی غربی شیراز به طول 12 تا 14 کیلومتر اتصال می یابد.

جلسه اداره کل راه و شهرسازی استان فارس

به گزارش تین نیوز به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان فارس، فیروز تکاور اظهار داشت: آزاد راه شیراز - اصفهان به طول 225 کیلومتر و در هفت قطعه در دست اجرا می باشد که مراحل پایانی اش را می گذراند.

وی خاطر نشان ساخت: با توجه به انتهای آزاد راه شیراز - اصفهان که به بزرگراه شیراز- سپیدان (بین منطقه گویم و قلات) منتهی می شود و این محور جوابگوی این حجم از ترافیک نیست، با توافقی که بین معاونت آزاد راههای شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و شرکت جهاد نصر فارس انجام شده، قطعه 8 آزاد راه شیراز - اصفهان از بالا دست شهرک گلستان به بزرگراه حسینی الهاشمی و کمربندی غربی اتصال و به زودی عملیات اجرایی احداث این قطعه از آزاد راه شروع خواهد شد.

تکاور تصریح کرد: در واقع این قطعه 8 آزاد راه شیراز-اصفهان بخشی از آزاد راه در دست مطالعه شیراز - بوشهر نیز محسوب می شود که مطالعات آن جهت عملیاتی شدن در دست اقدام است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان فارس نیز افزود: این قطعه از آزاد راه نیز همزمان و هماهنگ با بقیه قطعات آزاد راه شیراز - اصفهان افتتاح خواهد رسید.

منبع: تین نیوز

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>