اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
یانگ مینگ تایوان
شرکت کشتیرانی یانگ مینگ تایوان در‌سه ماه سوم سال جاری میلادی، این شرکت دربرنامه های آتی خود بر تقویت تجارت آسیا تمرکز خواهد کرد. براساس این گزارش، برنامه های آتی یانگ‌مینگ همسو با سیاست مرزهای جنوبی تایوان است که با هدف تقویت نقش موثر کشور در ارتباط با اقتصادهای آسیای جنوب شرقی، آسیای جنوبی و استرالیا اتخاذ شده است.
این گزارش با اشاره به کنفرانس ارتباطات و حمل و نقل که در دسامبر سال گذشته میلادی در تایوان و با همکاری گروه بین الملل بنادر این کشور برگزار شد، ادامه داد: نقش یانگ مینگ باید در توسعه صنعت، تجارت و به ویژه بخش لجستیک در آسیای جنوب شرقی مورد توجه قرار گیرد.افزون برآن، این شرکت کشتیرانی اعلام کرد: ظرفیت ناوگان و کارایی آن با هدف جایگزینی شناورهای قدیمی با ناوگان جدید و دوستدار محیط زیست افزایش خواهد یافت.
در همین راستا، یانگ مینگ تصمیم دارد با TIPC در زمینه پروژه های کانتینری در اندونزی سرمایه گذاری مشترک انجام دهد و از سه ماهه سوم سال آتی میلادی آغاز خواهد شد.یانگ مینگ همچنین از تمایل خود مبنی بر توسعه ردپای خود در منطقه پاسفیک-آسیا و بازار چین خبر داد. از این رو، کشتیرانی یانگ مینگ در تاریخ نهم ژانویه 2018میلادی خط CVX را در مسیر چین ویتنام راه اندازی وچهار فروند شناور با ظرفیت اسمی یک هزار TEU در این مسیر فعالیت خود را آغازکرد.
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>