اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

IMO

سازمان جهانی دریانوردی (IMO) این تصمیم را در آخرین اجلاس کمیته تسهیلات فساد دریایی کنوانسیون IMO FAL در پاسخ به درخواست لیبریا، جزایر مارشال، نروژ، انگلستان و ایالات متحده اعلام کرد.برای اجرای این طرح اتاق بازرگانی بین الملل (ICS) با تعداد دیگری از سازمان های غیر دولتی (NGO) همکاری می کنند.

"Chris Oliver" مدیر‌عامل اتاق بین‌المللی حمل و نقل IMO در این زمینه گفت: ما آگاه هستیم که فساد در بخش دریا در بسیاری از مناطق جهان وجود دارد. متاسفانه شیوه های فاسد می تواند باعث وقفه در عملیات کشتی ها شده و بر سلامت دریانوردان تأثیر‌گذار باشد.وی یاد‌آور شد: بر اساس گزارش شبکه‌های ضد رشوه و فساد IMO که در سال 2011 تشکیل شده است تا کنون بیش از 28 هزار مورد رشوه و فساد دریایی گزارش شده است.

به گفته "Guy Platten" دبیر کل اتاق بین المللی IMO فساد دریایی اعتماد به دولت ها را از بین برده و قرارداد اجتماعی را تضعیف و مانع سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در این بخش می‌شود. به همین جهت IMO تصمیم گرفته است تا با فساد دریایی مقابله کند.

فساد دریایی علاوه بر اینکه مالکان کشتی و دریانوردان را تهدید می کند بلکه بر جوامع محلی و ساحل نشینان نیز تأثیر سوء بر جای می گذارد. به همین جهت IMO تصمیم به شناسایی و جلوگیری از آن را عملی می سازد.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>