اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

شرکت کشتیرانی PIL سنگاپور با همکاری شرکت غول تکنولوژی IBM آمریکا از یک بارنامه الکترونیکی به صورت آزمایشی استفاده کرد.

بارنامه الکترونیکی

شرکت کشتیرانی (Pacific International Lines (PIL سنگاپور از یک بارنامه الکترونیکی (electronic Bill of Lading (e-BL که مبتنی بر زیرساختار بلاک چین ساخته شده در شرکت غول تکنولوژی و فناوری IBM آمریکا، به صورت آزمایشی استفاده کرد. این بارنامه الکترونیکی زمان انتقال سند مالکیت کالا از هفت تا پنج روز را تنها به یک ثانیه کاهش داد.

بارنامه یکی از حیاتی ترین اسناد مورد استفاده در تجارت بین الملل به شمار می آید، ترکیب بارنامه الکترونیکی e-BL با فناوری بلاک چین به شرکت‌ها کمک خواهد کرد تا زمان‌های پردازش اسناد خود را تقریبا به صفر کاهش دهند. افزون بر این روند مدیریت اسناد اتوماتیکی شده و کالاها به شکل سریع تر و کارآمدتر تحویل داده می‌شوند.

شرکت Hupco وارد کننده مهم نارنگی در سنگاپور برای واردات این محصول در سال نوی چینی در پروژه آزمایشی استفاده از بارنامه الکترونیکی شرکت کرد. "Tay Khiam Back" رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت در این‌باره گفت: از نتیجه این پروژه آزمایشی خشنود و راضی هستیم. با استفاده از بارنامه الکترونیکی آسان تر و شفاف‌تر شدن روند کل حمل محموله را تجربه کردیم و همچنین صرفه جویی مالی چشم‌گیری به دست آمد. مشتریان ما می توانند انتظار این را داشته باشند که سفارش های خود را به موقع و از همه مهم‌تر با تضمین حفظ تازگی دریافت خواهند کرد.

شرکت های کشتیرانی برای حمل کالاهای فاسد شدنی مانند نارنگی نیازمند پردازش سریع تر اسناد و شتاب در ترخیص کالا برای تحویل هستند. بارنامه الکترونیکی زمان کلی حمل و نقل و ریسک های بالقوه برای خرده فروشان را کاهش می دهد و بدین ترتیب محصولات با طراوات و تازه در اختیار مشتریان قرار می گیرند.با کمک بارنامه الکتریکی هزینه های عملیاتی ناشی از الکتریسته شامل شارژ کردن کانتینرهای یخچالی در بندر درعین انتظار برای جمع آوری و همچنین هزینه‌های ذخیره و انبارکردن پایین خواهد‌آمد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>