اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

جی پی اس

فرامرز مداح امشب در گردهمایی یک روزه انجمن های صنفی و تعاونی های حمل و نقل رانندگان و کامیون داران کشور در اردوگاه کشوری شهید بهشتی شهر ابریشم با اشاره به عملیاتی شدن سیستم توزیع سوخت بر اساس پیمایش از یک سال پیش اظهار داشت: توزیع سوخت در این سیستم بر اساس بارنامه به رانندگان تخصیص می یابد و رانندگان بر اساس عملکرد خود حق دارند سوخت گیری کنند.

وی با بیان اینکه تلاش شده محتویات بارنامه های صادره، با کاری که انجام می شود، تطبیق داشته باشد، افزود: سیستم اتوماتیک جریمه کامیون های فاقد بارنامه در حال حاضر در محور کاشان - قم در حال کار است و در این سیستم، عکس وسیله نقلیه با استفاده از سیستم توزین حین حرکت، بررسی شده و در صورت تخلف، کامیون مورد نظر به صورت اتوماتیک جریمه می شود.

مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات جاده ای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه نیاز داریم تا اسناد حمل و نقل دقیق باشد، گفت: مشکلی که اخیراً با آن مواجه شده ایم این است که از کارت هوشمند تعدادی از رانندگان در برخی از استان ها سوء استفاده شده به همین دلیل شرکت ها موظف شدند تا کارت هوشمند را با عکس راننده موجود در سیستم تطبیق دهند.

وی با بیان اینکه دستگاه جی. پی. اس در خودروهای حمل و نقل سنگین درون شهری و برون شهری نصب می‌شود، افزود: کنترل ساعت کارکرد رانندگان، توزیع عادلانه سوخت و برطرف شدن مشکلات مرتبط با سهمیه سوخت، جلوگیری از کنترل های بسیار زیاد در برخی از محورها از جمله اهدافی است که در راستای نصب دستگاه های جی. پی. اس دنبال می شود البته نصب این سامانه در اتوبوس های حمل و نقل مسافر، نفت کش ها و کامیون های ترانزیتی اولویت دارد.

مداح با اشاره به صدور کارت هوشمند برای رانندگان گفت: تلاش شده تا با الکترونیکی کردن خدمات، دلالی در سیستم حمل و نقل بار در کشور تا حد ممکن حذف شده و اطلاعات مورد نیاز از رانندگان از سازمان های مربوط به صورت الکترونیکی دریافت شود تا رانندگان رفاه بیشتری داشته باشند.

منبع خبر:خبر گزاری تسنیم

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>