اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

کشتیرانی دیجیتالی

چهار شرکت از بزرگ ترین شرکت های کشتیرانی کانتینری جهان شامل ام اس سی سوئیس، مولرمرسک دانمارک، هاپاگ لوید آلمان و هلدینگ مشترک کشتیرانی ژاپن ONE به طور رسمی اتحادیه کشتیرانی کانتینری دیجیتالی موسوم به DCSA را به منظور تقویت استاندارد سازی، دیجیتالی شدن، تعامل متقابل و همچنین در راستای کارآمدتر ساختن صنعت کشتیرانی برای مشتریان و خطوط کشتیرانی راه اندازی کردند.

این گزارش درادامه با اشاره به اینکه DCSA یک اتحادیه غیرانتفاعی برای خطوط کشتیرانی است و "Thomas Bagge" از کشتیرانی مرسک دانمارک کرسی ریاست آن را برعهده دارد، نوشت: این اتحادیه تنها بر روی استانداردها متمرکز خواهد شد و قصد توسعه یا فعال کردن ساختار دیجیتالی خود را ندارد. افزون بر این قصد ایجاد یک طرح کلی( blueprint) برای توسعه خطوط سرویس دهی جدید و پردازش ها دارد که بخش مهمی از آینده صنعت تلقی می‌شود.

یکی از مقامات کشتیرانی ام اس سی دراین باره گفت: برای نخستین بار در طی بیست سال است که بازیگردانان صنعت کشتیرانی کانتینری با یک هدف مشترک برای کشاندن صنعت به حیطه دیجیتالی گردهم آمده است. از اتحادیه انتظار می‌رود که همکاری را با سهام داران متعدد از سراسر زنجیره ارزش را آغاز کند.DCSA برای منفعت کل صنعت کشتیرانی کانتینری فعالیت می کند. بنابراین، این مسئله مهم است که دفتر مرکزی آن در کشور خنثی واقع شده باشد، به طوری که به نفع هیچ سهام دار خاصی یا شرکتی نباشد.اتحادیه DCSA با خطوط کشتیرانی کانتینری دیگری که علاقه‌‌مند به پیوستن هستند درحال بحث و مذاکره است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>