اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

هاپاگ لوید آلمان

هاپاگ لوید روی خط سود
کشتیرانی هاپاگ لوید توانست طی سه ماه نخست سال 2019 میلادی EBITDA خود را به 219.4 میلیون یورو برساند.

نقل از شرکت کشتیرانی هاپاگ لوید آلمان، درآمد قبل از بهره، مالیات و استهلاک (EBITDA) در سه ماه نخست سال جاری میلادی و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش یافت و از 135.3 به 219.4 میلیون یورو رسید.بر اساس این گزارش، سود عملیاتی پیش از بهره و مالیات در سه ماه نخست 53.7 میلیون یورو اعلام شد. درآمد خالص شرکت کشتیرانی هاپاگ لوید در زمان مذکور و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به منفی 34.3 میلیون یورو رسید.

در همین راستا، مدیر اجرایی شرکت کشتیرانی هاپاگ لوید گفت: سال جاری میلادی را پرقدرت آغاز کردیم، اما شرایط بازار چالش برانگیز است. نرخ های حمل و نقل تحت فشاری جدی است و هزینه های بانکر و کامیون های سوخت رسان در بسیاری از بازار های به نام با افزایش همراه است و به همین علت ما با ارزش کمتر دلار روبه رو هستیم، این در حالی است که میزان حمل و نقل و ادغام ها نیز در بازار بیشتر شده است. انتظار بهبود تدریجی در بازار را برای باقی مانده سال جاری داریم.

درآمد در سه ماه نخست به 2.6 میلیارد یورو رسید و حجم جابه جایی بار دو هزار و 861 TEU اعلام شد. نرخ میانگین حمل و نقل بار نیز در روز به یک هزار و 29 دلار رسید و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با یک هزار و 56 دلار شرایط کاملا رقابتی را ایجاد کرد.سود حاصل در سه ماه نخست نیز تحت تأثیر افت شاخص بورس قرار گرفت و نرخ بانکر به 372 دلار در ازای هر تن رسید.

کشتیرانی مرسک خبر از ضرر مالی داد 
افزایش قیمت سوخت و افت تقاضا شیب صعودی هزینه ها در بخش تجارت اقیانوسیه کشتیرانی مرسک دانمارک را به همراه داشت، روندی که در نتیجه منجر به ضرر مالی 239 میلیون دلار برای این خط کشتیرانی در سه ماه نخست سال جاری میلادی شد.

در سه ماه نخست سال جاری میلادی رشد درآمد 30 درصد به ثبت رسید، شروع موفقیت آمیزی در روند ادغام کشتیرانی هامبورگ سود آلمان به مرسک به نمایش گذاشته شود و افزون براین مجزا شدن بخش های نفتی و تجارت نفتی از شرکت مادر کسب درآمد دو میلیارد و 600 میلیون دلار را به همراه داشت.
اما از سوی دیگر در عین حال نتایج به ویژه در بخش تجارت مربوط به بخش اقیانوسیه رضایت کننده نبود. مرسک انتظار دارد در سال جاری میلادی پا را فراتر از سود 356 میلیون دلار به دست آمده در سال 2017 بگذارد.لازم به ذکر است در سه ماه نخست سال جاری میلادی تقاضای جهانی کانتینری رشد سه الی چهار درصد را تجربه کرد، رقمی که در مقایسه با رشد قوی سال گذشته روند نزولی را به نمایش می کذارد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>