اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

بندر سنگاپور

بندر کانتینری سنگاپور در سال گذشته میلادی توانست 33.7 میلیون TEU کانتینر را مدیریت و افزایش 8.9 درصدی را تجربه کند. بندر سنگاپور با ثبت جابه جایی 33.7 میلیون TEU کانتینر در سال 2017 میلادی عنوان مجدد دومین بندر بزرگ کانتینری جهان را از آن خود کرد. این بندر در سال 2016 میلادی رشد راکدی را ثبت کرده و آخرین رکود خود را در سال 2014 میلادی زده بود.

بر اساس این گزارش و به موجب رشد اقتصاد جهانی و تلاش اداره بندر سنگاپور (PSA) مبنی بر ایجاد امکانات لازم برای پهلوگیری شناورهای مگاسایز ائتلاف های کانتینری در صنعت کشتیرانی، رشد جابه جایی کانتینری 8.9 درصد اعلام شد و به 33.7 میلیون TEU رسید اما هنوز با رکود سال 2014 میلادی به میزان 33.9 میلیون TEU فاصله ناچیزی دارد.

این گزارش ضمن اشاره به عملکرد نخستین بندر شلوغ کانتینری جهان ادامه داد: بندر شانگهای با ثبت جابه جایی بیش از 40 میلیون TEU در جایگاه نخست قرار گرفت و پس از آن سنگاپور عنوان دوم را از آن خود کرد.
در همین راستا، تناژ بار مدیریت شده در سنگاپور به رکورد 626.2 میلیون تن در سال 2018 میلادی رسید که خبر از رشد 5.5 درصدی آن در مقایسه با سال گذشته می دهد.

شایان ذکر است شهر Lion تاجدار برترین بندر سوخت رسان جهان با تامین سوخت بالای 50 میلیون تن برای نخستین بار در دنیاست به گونه ای که در سال 2018 میلادی شاهد فروش 50.6 میلیون تن سوخت بود که رشد 4.2 درصدی را در مقایسه با سال 2017 نشان می دهد.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>