اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

شرکت کامیون سازی فرایت لاینر آمریکا از نسل جدید کشندهٔ کلاس 8 خود، کاسکادیا رونمایی کرد. با توجه به اینکه فرایت لاینر زیرمجموعهٔ دایملر-بنز است، از تکنولوژی های پیشرفتهٔ آئرودینامیکی و ایمنی شرکت مادر در کاسکادیای جدید استفاده شده و به همین دلیل فرایت لاینر کاسکادیا 2017 پیشرفته ترین کشندهٔ کلاس هشتی است که در حال حاضر در ایالات متحده به فروش می رسد. در نسل جدید کاسکادیا مجموعه ای کامل از به روزرسانی ها انجام گرفته که موجب تکامل نسخهٔ فعلی و بهبود بهره وری، تکنولوژی های اتصالی و ایمنی شده است. همچنین در این نسل امکان سفارش یک موتور بزرگ تر هم فراهم شده است.

کاسکادیا

اکثر کشنده های آمریکایی برخلاف همتایان اروپایی شان به صورت دماغ دار هستند و به همین دلیل از آئرودینامیک بهتری نسبت به کشنده های اروپایی برخوردارند. بااین حال فرایت لاینر نیز بدنهٔ نسل جدید کاسکادیا را جهت بهبود هرچه بیشتر آئرودینامیک به طور ماهرانه ای طراحی کرده که موجب کاهش قابل توجه مصرف سوخت شده است؛ بنابراین با توجه به تغییرات بدنه و بهبود آئرودینامیک به ادعای فرایت لاینر نسل جدید کاسکادیا تا 8 درصد مصرف سوخت کمتری نسبت به نمونه های قبلی دارد حتی اگر موتورها نسبت به گذشته بدون تغییر باقی بمانند.

در این کشنده از یک سیستم پیشرفتهٔ اتصالی بنام دیترویت کانکت استفاده شده است که به تجزیه وتحلیل ترافیک پرداخته، قابلیت کنترل از راه دور دارد و بر مصرف سوخت و ایمنی کشنده نظارت می کند. این سیستم درست مانند ماشین های مسابقه بر پارامترهای گوناگون کشنده چون دور موتور و ترمزها برای تعیین چگونگی رانندگی راننده جهت کاهش مصرف سوخت نظارت کرده و این اطلاعات را در اختیار راننده قرار می دهد. این اطلاعات به راننده کمک می کند که عملکرد و شیوهٔ رانندگی خود را بهبود بخشد.

کاسکادیا

در کاسکادیا 2017 به صورت استاندارد چراغ های LED ارائه می شود درحالی که یک پکیج اختیاری شامل سیستم ترمز اضطراری، کروز کنترل تطبیقی و سیستم هشدار خروج از خط هم برای آن قابل سفارش است. به اندازهٔ کافی در رابطه با تکنولوژی های به کار رفته در نسل جدید فرایت لاینر کاسکادیا صحبت کردیم اما در زیر کاپوت عظیم آن چه خبر است؟ موتورهای این کشندهٔ مدرن آمریکایی ساخت دیترویت دیزل هستند که در رنجی از 12.8 لیتری با 350 اسب بخار قدرت تا 15.6 لیتری با 600 اسب بخار قدرت و 2780 نیوتن متر گشتاور ارائه می شوند.

برای انتقال نیروی موتورها، گیربکس های دستی و اتوماتیک ارائه شده است اما اکثر خریداران کاسکادیا، این کشنده را با گیربکس 12 سرعتهٔ اتوماتیک سفارش می دهند به همین دلیل این گیربکس در نسل جدید مورد بهینه سازی قرار گرفته است. قسمت بعدی قابل انتخاب در کاسکادیا به نوع و اندازهٔ اتاق آن بازمی گردد. اتاق های قابل سفارش برای این کشنده پیشرفته از یک نمونهٔ Day Cab با فقط دو صندلی آغاز شده و درنهایت به کابین Sleepers با تخت خواب و تجهیزات و کامل ختم می شود. بزرگ ترین کابین کاسکادیا حتی از بعضی آپارتمان های کوچک هم بهتر و مجهزتر است!

کاسکادیا

تولید نسل نخست کشندهٔ کاسکادیا برای اولین بار در سال 2007 آغاز شد و از آن زمان تاکنون بیش از 412 هزار دستگاه از آن بفروش رفته است؛ بنابراین فرایت لاینر کاسکادیا یکی از پرفروش ترین کشنده ها در کلاس خود محسوب می شود که طیف گستردهٔ مدل های مختلف آن 43 درصد از بازار کشنده های ایالات متحده و کانادا را به خود اختصاص داده اند. فروش نسل جدید این کشنده از ژانویهٔ 2017 آغاز می شود.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
سعید معینی:
ما هنوز داریم 1921 مونتاژ میکنیم
حجت اله راهپیما:
ما که از دنیا خیلی عقب هستیم، الان داریم از خودرو هایی با فناوری زمان هیتلر و با کیفیت خیلی پایین تر از اونا کار میکنیم. واقعا خجالت داره برا کشورمون.
پیمان قاسمی:
کاش این مدل از محصولات با کیفیت واردات داشتیم که از رانندگی لذت میبردیم نه همیشه تو تعمیرگاه دنبال قطعه یدکی باشیم
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>