اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

طی مراسمی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، معاون امور عمرانی استانداری مازندران و جمعی از مدیران کشوری و استانی، انجمن های صنفی حمل و نقل بار و مسافر , مدیران شرکتهای حمل و نقل , عباسعلی نجفی به عنوان مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان مازندران منصوب شد.

انتصاب مدیرکل جدید

به گزارش تین نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، در این مراسم محمد تیموری معاون توسعه مدیریت و منابع این سازمان، ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه به نقش و اهمیت حمل و نقل در توسعه کشور اشاره کرد و افزود: در جهان امروز، بخش حمل و نقل از جمله بخش های زیربنایی اقتصاد هر جامعه است که علاوه بر تحت تأثیر قراردادن فرآیند توسعه اقتصادی، خود نیز در جریان توسعه دچار تغییر و تحول می شود.

وی در ادامه به حضور پر رنگ راهداران در سیل نوروز امسال اشاره کرد و افزود: در سیلاب اخیر راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران به صورت 24 ساعته در کنار مردم برای بازگشایی راهها حضور داشت و به هموطنان خدمات رسانی کرد.

براساس این گزارش، مهدی رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران طی سخنانی اظهار داشت: بر اساس آمارهای رسمی 10 درصد از کل تردد جاده ای در کشور مربوط به مازندران است و این آمار اهمیت امنیت جاده های استان را مضاعف می کند.

وی خاطرنشان کرد: به طور قطع بودجه استانی برای تثبیت و ارتقای امنیت جاده های مازندران کفایت نمی‌کند و تامین اعتبارات ملی برای این منظور ضروری است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران با اعلام این که هیچ جامعه ای به تعالی و رشد نمی رسد مگر آنکه از زیر ساخت های خوبی برخوردار باشد، افزود: این مهم زمانی می تواند محقق شود که دستگاههای مسئول دارای امکانات و اعتبارات کافی باشند، اختصاص اعتبارات نه تنها در توسعه بلکه نقش اصلی در بالا بردن سطح امنیت جاده های استان خواهد داشت.

وی در ادامه انتظارات خود را از مدیر کل جدید راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران اینگونه بیان کرد: رفع نقاط حادثه خیز، ارتقای امنیت جاده ها، لایروبی و پاکسازی دهنه پل ها، تعریض راه بندر امیر آباد، روشنایی جاده های مواصلاتی و همچنین جلوگیری از ازدحام خودروهای سنگین در محور ها را دراولویت کاری خود قرار دهند.

عباسعلی نجفی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان نیز در این مراسم گفت: با توجه به مسافر پذیر بودن استان مازندران و جایگاه سوم استان در تردد خودرویی در کشور، بالا بردن سطح امنیت در جاده ها مهم ترین هدف پیشروی راهداری است.

وی همچنین تصریح کرد: تعامل با صنوف شرکت های حمل و نقل مسافر در جهت ارتقائ سیاست های سازمانی همچنین استقبال از سرمایه گذران در تأسیس استراحت گاههای بین جاده ای از دیگر برنامه های این اداره کل است.

این گزارش حاکی است در این مراسم احمد آفرین محمدزاده مدیر کل پیشین راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران هم گزارش از اقدامات و فعالیت های انجام شده در دوران تصدی ارائه کرد.

گفتنی است از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای حکم عباسعلی نجفی به وی ابلاغ شد و از خدمات احمدآفرین محمدزاده با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

منبع: تین نیوز

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>