اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

شرکت مرسدس بنز یک شرکت قدیمی هست که در سال 1925 تأسیس شد مرسدس نام دختر کارل بنز هست که ارم یا لوگوی ان یعنی ستاره سه پر نشانه این است که تسلط بر اسمان و زمین و دریا دارد. قدرت موتور 428 اسب بخار با گشتاور 2100 نیوتن در کنار ریتاردرهای پرقدرت و ترمزهای خوب و قوی. ترمز ABS وضد لغزش ASR وتا سال 89 مونتاژ شد.

بنز

اکسور خودرویی است که کم استهلاک قدرت بالای موتور و ترمز خوش دستی, فرمان و غربیلک خوش دست , کم خرج و راحت بودن تعمیر آن و بهره مندی از شبکه گسترده خدمات و تعمیر. جعبه دندهآن 16 سرعته تقه ای مدل ZF می باشد.موتور آکسور 1843 با مدل MB-OM906LA و با قدرت موتور HPAT 2300.279RPM و با حداکثر گشتاور موتور 2100N/M که دارای 6 عدد سیلندر خطی و با حجم موتور 12 لیتری ( 12000 سی سی) دارای استاندارد آلایندگی یورو 3 می باشد.

موتور:
از تکنولوژی موتور 1843 آکسور می توان به کنترل کننده های الکترونیکی موتور , 24 سوپاپ به همراه توربو شارژ و اینتر کولر, سیستم انژکتوری 6 نازلی تحت فشار بیش از 1800BAR , پیش گرمکن سوخت اشاره کرد.
گیربکس آن مدل دایملر کرایسلر G131-9/17.57-10 سنکرونیزه مجهز به سیستم تعویض دنده هیدرولیکی می باشد که با کلاچ مدل MF395 تک صفحه ای خشک با عمل کننده هیدرولیکی و پنوماتیکی عملکرد بهتری را ارائه می دهد.

سیستم ترمز:
از مشخصات سیستم ترمزآکسور 1843 ترمز دیسکی جلو و عقب - سیستم خشک کن گرمکن دار- ترمز دو مداره پنوماتیکی- تنظیم ترمز اتوماتیک مجهز به ABS و ترمز موتور می توان اشاره کرد.
بار وارده به محور جلو 3890 کیلوگرم بر محور عقب بدون بار 1995 وزن کل بدون بار 7880 وزن مجموع ناخالص مجاز 26000 کیلو گرم می باشد.

سیستم تعلیق:
از مشخصات سیستم تعلیق آن تعلیق جلو با فنرهای پارابولیک 7.5T با موج گیرو تعلیق عقب با فنرهای پارابولیک9.5*2 تن با موج گیر می باشد.

مخزن سوخت:
مخزن سوخت آن از جسن آلومینیوم با ظرفیت 400 لیتر می باشد که متاسفانه به دلیل کوچکی مخزن سوخت راننده بایستی تعداد دفعات بیشتری را برای سوخت گیری مراجعه نمایید.ولی کوچک بودن مخزن سوخت خود بر سبکی آن نقش مهم و مستقیم داشته که تمامی این عوامل همراه قدرت موتور 430 که رنج مناسبی برای یک کشنده محسوب می شود و سبکب اتاق آن باعث معروفی آکسور به شتاب و استهلاک کم آن شده است.
اندازه رینک و تایر های آن به صورت زیر می باشد:

تایر:
R 22.5-315.180 رینگ: 22.5*9.00

تجهیزات و متعلقات:
قفل دیفرانسیل محور عقب- تثبیت کننده سرعت- سیستمهای هشدار دهنده دیجیتالی- شبکه محافظ برای چراغ های جلو- فیلتر اولیه جدا کننده آب از سوخت- فیلتر اولیه سوخت دهانه باک- زاپاس بند دائمی- جک 12تنی- شلنگ باد 10 متری- تاخوگراف دو راننده.

مزایا:
بهره مندی از شبکه گسترده خدمات و تعمیر- کم خرج بودن- ترمز قوی- سادگی و استفاده کم از سنسور- شتاب ماشین- پیش گرمکن سوخت- پر قدرت بودن.

معایب:
نداشتن اینتاردر- گرم کردن ( که توی همه ی ماشین های بنز هست) - باک با ظرفیت کم- نداشتن فلاپ و بادشکن.خشکی اتاق به دلیل عدم استفاده از فنرهای بادی در اتاق که باعث می شود که هنگامی که ماشین در حال حرکت می باشد کمک راننده در جا خواب آسایش کافی نداشته و با تکان های زیاد همراه باشد.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>