اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

برای یافتن ارزان ترین قیمت حمل و نقل زمینی، از خدمات مناقصه آنلاین در اپلیکیشن زینگ استفاده نمایید.

حمل و نقل زمینی
یکی از متداول ترین و رایج ترین نوع حمل در دنیا حمل و نقل زمینی کالا می باشد.می توان گفت از سال 1896 که شرکت آلمانی دایملر اولین کامیون دنیا را ساخت. گام های اولیه برای آغاز فصلی نو در صنعت حمل و نقل زمینی رقم خورد.امروزه حمل و نقل زمینی با بهره مندی روز افزون از راه های کوچک تا شاه راه های ترانزیتی، اصلی ترین نوع حمل کالا در سراسر دنیا دانست.کشور ما ایران ازدیرباز نقش پررنگ و فعالی در زمینه بازرگانی و حمل و نقل بین المللی داشته و این سابقه درخشان را می توان در جاده ابریشم که میعادگاه بسیاری از تجار دنیا بوده است دید.

مزیت حمل و نقل زمینی در چیست؟
با توجه به نوع فعالیت های تجار، واردکنندگان و صادرکنندگان کشورمان با کشور های اروپائی همواره حمل و نقل زمینی در بین این اقشار محبوب بوده است.هر چند در این بین روابط ایران و اتحادیه اروپا دستخوش فراز و نشیب های بسیاری بود اما این روند ادامه یافت و حتی پس از دوران پسابرجام خون تازه ای در رگ های سیستم حمل‌ونقل زمینی جریان پیدا کرد.

حمل و نقل زمینی با توجه به مقرون به صرفه بودن هزینه های تمام شده نسبت به حمل و نقل هوایی، مدت زمان کوتاه تر نسبت به حمل و نقل دریایی و با توجه به اینکه نیاز به ترانزیت کالا همچون حمل و نقل دریایی از گمرکی به گمرک دیگری نیست همواره مورد توجه بوده و از این امتیازات بهره برده است.

حمل و نقل

مشتریان حمل و نقل زمینی چه کسانی هستند؟
قاطبه وارد کنندگان و صادرکنندگانی که با شرکت های اروپائی کار می کنند مشتریان سرویس حمل و نقل زمینی می باشند. کسانی که به هر نحو کالاهای حجیم و سنگینی دارند که نه ارزش حمل با هواپیما را دارد و نه مدت زمان این را دارند تا به صورت دریایی حمل شود.اگر واقع بین باشیم میفهمیم که ایران کشوری رو به توسعه است ولی این توسعه نیازمند زیرساخت های وارداتی است، از این رو بیشتر پروژه های عمرانی که قصد دارند از کالاهای با کیفیت اروپائی در پروژه خود استفاده کنند از طریق شرکت های واسط و بازرگانی اقدام به واردات می کنند.

پس می توان مشتریان این گروه را شرکت های بازرگانی واسط که به صورت پروژه ای و استاک کار می کنند نام برد، که غالب مشتریان آنها شرکت های پتروشیمی، شرکت های عمرانی، شرکت ها و کارگاه های تولیدی، پروژه های عمرانی شخصی و دولتی و … می باشند.

  1.  کالاهای ابزار دقیق اعم از فلومتر، لول گیج، سیستم های کنترل دبی سیالات
  2.  سیستم های آنالیزور هوا، ترنسمیتر های فشار و هوا
  3.  شیر های صنعتیاعم از بال ولو، گلوب ولو، گیت ولو و سایر متعلقات مثل پوزیشنر
  4.  پمپ های وکیوم، سولوشن
  5.  کمپرسور های اسکرو، کمپرسور های سیلندر پیستونی، کمپرسور های فشار
  6.  اجزا قطعات توربین های بخار، سانتری فیوژ های پزشکی، فن های صنعتی
  7.  لوازم آشپزخانه صنعتی اعم از فر صنعتی، صنایع شیرینی پزی و ترولی های هواپیمائی
  8.  تجهیزات پزشکی مثل سیمان های ارتوپدی، ایمپلنت های پزشکی، تجهیزات اتاق عمل
  9.  پرشر سوئیچ های فشار بالا و پائین، فلو کامپیوتر

این تجهیزات معمولا از کشورهایی مانند: ترکیه، آلمان، ایتالیا، اسپانیا، بلژیک، فرانسه، هلند، بلغارستان، اتریش، دانمارک، سوئد، چک، انگلستان وارد می شود.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>