اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

حقوق و دستمزد راننده بستگی دارد به اینکه چقدر زمان را در سال در جاده می گذراند. اکثریت کارگران صنعتی 68 درصد، در سال بین 20000 تا 4999 دلار درآمد کسب می کنند که 19.2 درصد آن ها درآمد بیش از 50000 دلار در سال دارند. قیمت کامیون در کانادا دست دوم و نو بین 50000 تا 250000 دلار است.

حدود قیمت کامیون در کانادا
نرخ بیکاری در کانادا بسیار پایین است. بنابراین، گاهی دشوار است که راننده کامیون های خارجی را در کانادا پیدا کنید که به اندازه کافی واجد شرایط هستند. به همین دلیل شرکت های حمل و نقل کانادا اکنون کارگران را از کشورهای خارجی استخدام می کنند تا تمام مدت در کانادا کار کنند. حدود 2000000کارگر ماهر هر سال مشغول به کار در کانادا هستند. اما باید واجد شرایط اولیه و شرایط قانونی برای کار به عنوان رانندگان کامیون در کانادا باشید.

مهاجرت رانندگان به کانادا
شرایط مهاجرت به کانادا به عنوان راننده کامیون در این کشور به قرار زیر است:

 • سن باید بین 25 تا 55 سال باشد.
 • شما نباید جریمه پلیس را در 5 سال گذشته داشته باشید.
 • راننده باید مجوز رانندگی داشته باشد.
 • مجوز رانندگی کلاس 1A باید داشته باشد.
 • باید یک پیشنهاد استخدام موقت از کارفرما در کانادا داشته باشد.
 • شما باید مجوز کار خارجی را از منابع انسانی و توسعه مهارت کانادا داشته باشید.
 • کارفرما باید برای LMIA (ارزیابی تأثیرات بازار کار)
 • پیشنهاد کار موقت از رانندگان کامیون باید توسط کارفرما تمدید شود.
 • رانندگان کامیون می توانند برای مجوز کار درخواست دهند.
 • مهاجرت رانندگان به کانادا

بازار کار در کانادا
ارزیابی تأثیرات بازار کار (LMIA) چیست؟ چگونه می توان یکی را به عنوان راننده کامیون در کانادا استخدام کرد؟ LMIA سندی است که به کارفرمایان کانادا اجازه می دهد، تا راننده کامیون های خارجی را برای شرکت خود استخدام کند. بنابراین کارفرما باید کارگران را از کشورهای دیگر بیاورد. LMIA شامل یک فرم درخواست و چندین اسناد مربوطه می باشد. اغلب اتفاق می افتد که کارفرمایان از مشاوران مهاجرت کمک می گیرند، زیرا آن ها ایده درستی از روند درخواست ندارند و هم اینکه زمان کافی را ندارند. اما در موارد زیر LMIA لازم نیست که به عنوان راننده کامیون کار کند:

کارگران تحت قرارداد NAFTA

 • فارغ التحصیلانی که مجوز کار موقت دارند.
 • بازنشستگان
 • واسطه های شرکت
 • استخدام موقت راننده کامیون در کانادا

برای گسترش پیشنهاد شغلی موقت رانندگان کامیون، کارفرما باید یک کپی از LMIA و نامه پیشنهاد شغلی برای آن ها ارسال کند. نامه پیشنهاد شغلی باید شامل مشخصات شغل، جزئیات حقوق و مزایا، موقعیت موقت، جزئیات مناسب کارفرما و سایر اطلاعات مهم باشد. پیشنهاد شغلی با LMIA باید توسط اداره مهاجرت کانادا اعطا شود. کانادا شهرت خوبی در بازار جهانی دارد و به همین دلیل است که بسیاری از رانندگان کامیون خارجی برای رانندگی کامیون به کانادا می آیند. پس از دریافت LMIA، کارگران خارجی باید قبل از اینکه کار خود را در کانادا آغاز کنند، برای اجازه کار درخواست می دهند.

ویزای کار در کانادا
رانندگان بدون ویزای کاری کانادا می توانند درخواست مجوز کار در مرز کانادا را درخواست کنند، این ساده ترین فرایند است. رانندگان کامیون هایی که می خواهند در کانادا پس از مجوز کارشان باقی بمانند، می توانند به چند شهر که گزینه های مهاجرتی مخصوصا برای آن ها است، اعمال شود. چندین استان با این مرکز عبارتند از بریتیش کلمبیا، آلبرتا، جزیره پرنس ادوارد و ساسکاچوان.

90 درصد از تمام کالاهای مصرفی و مواد غذایی در آمریکای شمالی که به وسیله کامیون به مقصد نهایی خود می رسند، رانندگان کامیون بدون شک برای سلامتی اقتصاد حیاتی هستند. این نقش راننده کامیون برای عرضه مقادیر زیادی از محصولات در زمان و بدون آسیب است، در حالی که نگه داشتن یک کامیون تمیز که به روز با استانداردهای ایمنی صنعتی و پیشرفت در فن آوری است الزامیست.

نظر شما
حامد حسن بیگی:
سلام بنده دارای 36سال سن و 6سال سابقه بیمه رانندگان باری و گواهینامه پایه یک می باشم،خواستم بدونم: 1_میتونم از طریقه موسسه شما برای کانادا ویزای کار بگیرم 2_اگه میشه بابنده تماس بگیرین
Ariyo :
سلام قیمت کامیون تو کانادا چقدر است و درآمد ماهیانه کامیون که خودت کامیون داشته باشی چقدر است
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>