اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

کمپانی ولوو به تازگی این امکان را برای مشتریانش به وجود آورده است که سیستم موتور برخی از مدل های کشنده های ولوو را از راه دور به روزرسانی کنند.

ولوو اسم این امکان جدید را برنامه ریزی از راه دور (Remote Programming) گذاشته است و به عنوان یک افزونه جدید به سیستم تلماتیک Uptime Service اضافه گردیده است. بنا به گفته یکی از مدیران ولوو، این کمپانی از ماه ژوئن گذشته توانسته با موفقیت بیش از 1300 موتور را از راه دور به روزرسانی کند و طی این فرایند نزدیک به 600 روز در وقت مشتریان صرفه جویی شده است. نزدیک به نیمی از این به روزرسانی ها توسط راننده ها و بقیه به وسیله کارشناسان ولوو بر روی موتورها اعمال شده است.

هنگامی که ولوو تشخیص می دهد که یکی از موتورهای ساخت این شرکت باید به روزرسانی شود، یکی از نمایندگان بخش Uptime Center با شرکت های حمل و نقل یا مالکان کامیون تماس می گیرد تا هر زمانی برایشان مقدور است را به تکمیل فرایند به روزرسانی اختصاص دهند. در زمان مقرر، کامیون باید با موتور روشن در محلی توقف کند و یک تلفن همراه هوشمند یا اتصال وای فای نیز در اختیار راننده باشد. برای تکمیل کل فرایند به روزرسانی به حدود 20 دقیقه زمان نیاز است.

کمپانی ولوو معتقد است انجام عملیات به روزرسانی، فقط در حد حرف نیست و این شرکت از آن به عنوان ابزاری برای بازاریابی استفاده نمی کند. در واقع، فناوری های پیشرفته امروزی این شرکت را قادر ساخته به تعهداتی که در قبال مشتریان دارد بهتر عمل کند و قابلیت هایی که در خلال بیش از دو دهه به دست آمده اند را بهتر در اختیار مشتریان بگذارد.

برنامه Remote Programming علاوه بر انجام به روزرسانی های نرم افزاری، می تواند تغییراتی بر روی تنظیمات سرعت به وجود بیاورد و به مالکان کامیون ها اجازه می دهد به منظور صرفه جویی در مصرف سوخت، افزایش عملکرد یا برقراری تعادل بین مصرف سوخت و عملکرد، برای عملیات مختلف سرعت های متفاوتی تعریف کنند.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>