اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

کانال پاناما

تانکر حمل ال ان جی موسوم به Maria Energy جایگاه چهارهزارمین شناور نئوپاناماکس ترازیت شده از کانال توسعه یافته پاناما را به خود اختصاص داد.

"Jorge L.Quijano"مدیرکانال پاناما با اشاره به اینکه افزایش مستمر ترانزیت های نئوپاناماکس نشان دهنده اعتماد مشتریان به کانال توسعه یافته پاناما است، افزود: این روند ارزش و تأثیر مهم مسیر کانال پاناما در تجارت جهانی دریایی از جمله رشد فزاینده و با شتاب حمل ال ان جی را جلوه گر می سازد.

یکی از مقامات کانال پاناما درماه ژوئن سال جاری میلادی اعلام کرد، کانال محدودیت تردد تنها در ساعات روز را برای شناورهای حمل ال ان جی از یکم ماه اکتبر برخواهد داشت، به دنبال این اقدام شناورهای ال ان جی قادر به تردد در دریاچه گاتون Gatun lake به طور هم زمان خواهند بود. این بدان معنی خواهد بودکه دو شناور ال ان جی از کانال به طور هم زمان و از دو مسیر متفاوت عبور خواهند کرد.

از میان چهار هزار شناوری که تاکنون از کانال پاناما عبور کرده اند، کشتی های کانتینری وکشتی های حمل ال پی جی به ترتیب سهم 52 و 27 درصد را بر عهده دارند. افزون براین کشتی های حمل ال ان جی که نسبتا بخش جدیدی از شناورهای عبوری از کانال پاناما هستند، مسولیت ده درصدی ترافیک در کانال مذکور را بر دوش می کشند. مابقی سهم به فله برهای خشک و مایع، کشتی های حمل خودرو و کشتی های کروز تعلق می‌گیرد.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>