اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

شرکت UPS به تازگی اعلام کرده است قصد دارد 50 دستگاه کامیون تمام برقی و پلاگین تولید کند که به طور خاص برای انجام عملیات توزیع کالا طراحی شده اند. طرح تولید این کامیون ها قرار است با مشارکت شرکت Workhorse Group صورت بگیرد.

هدف این دو شرکت این است که کامیون هایی برقی تولید کنند که در مقایسه با کامیون های دیزلی هزینه تعمیر و نگهداری پایین تر و دردسرهای کمتری داشته باشد. انتظار می رود این کامیون ها با هر بار شارژ بتوانند مسافتی معادل 160 کیلومتر را بپیمایند و در مقایسه با کامیون های متعارف، حدود 400% در مصرف انرژی صرفه جویی کنند.

این کامیون کلاس 5 با آلایندگی صفر، قرار است بدنه ای کشیده داشته باشد تا هم جای راننده و هم فضای بار افزایش پیدا کند، در ضمن این بدنه به کاهش مصرف انرژی و پایین آوردن وزن کامیون نیز کمک زیادی می‌کند.

مدیران کمپانی UPS معتقدند فناوری های مربوط به باتری، شارژ و هوشمندسازی، به سرعت در حال پیشرفت هستند و همین امر به آن ها اجازه می دهد کامیون هایی تولید کنند که آلاینده نباشد، سر و صدا نداشته باشد و از همه مهم تر این که به سوخت های فسیلی مانند بنزین و گازوئیل وابستگی نداشته نباشد.

کامیون های تمام برقی که قرار است این شرکت تولید کند گام بزرگی رو به جلو خواهند بود و در دنیایی واقعی کارایی زیادی از خودشان نشان خواهند داد. این کامیون های تمام برقی در طول روز به توزیع کالا می‌پردازند و در طول شب شارژ خواهند شد.

قرار است شرکت UPS ابتدا این کامیون ها را در مناطق شهری مورد آزمایش قرار دهد و تا سال 2019 آن ها را به تولید انبوه برساند. از آن جایی که هزینه تعمیر و نگهداری کامیون ها بیشتر به موتور و اجزاء آن مربوط می شود، شرکت UPS انتظار دارد هزینه تعمیر و نگهداری این کامیون تمام برقی جدید بسیار کمتر از هزینه‌های مربوط به کامیون های دیزلی باشد.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>