اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

در دنیای امروز، میشلن به عنوان یکی از قدیمی ترین کمپانی هایی که در صنعت حمل و نقل جاده ای فعالیت می کند شناخته می شود ولی به گفته آدام مورفی، معاون بازاریابی میشلن، این کمپانی امروزه خودش را فقط تولیدکننده تایر نمی داند و به عنوان ارائه دهنده سیستم های یکپارچه حمل و نقل نیز وارد میدان شده است.

در واقع، میشلن به تازگی شروع به تولید سیستم آیرودینامیک Energy Guard برای کشنده ها کرده و به نظر می رسد نسبت به چند سال گذشته تغییر رویه داده و رویکرد جدیدی در پیش گرفته است. به گفته مدیران این شرکت، رویکرد جدید میشلن به کشنده های آیرودینامیک، می تواند میزان مصرف سوخت را پایین بیاورد، هزینه تعمیر و نگهداری را کاهش بدهد و به دخالت مستقیم راننده نیز نیازی ندارد.

سیستم Energy Guard شامل باله های جانبی تریلر، پوشش آیرودینامیک انتهای تریلر، شلگیرهای آیرودینامیک و میله های کاهنده فشار است که به اعتقاد میشلن نیاز به استفاده از هر کیت آیرودینامیک دیگر که توسط شرکت های رقیب تولید می شود را برطرف می کند.

سیستم Energy Guard از نوآوری های متعددی بهره می برد و باله های جانبی تریلر کامل با سایر اجزاء آیرودینامیک هماهنگ هستند. این باله ها از کامپوزیت هایی مدرن و قابل ارتجاع ساخته شده اند که وقتی به مانعی برخورد کنند خم می شوند.

میله های کاهنده فشار نیز اگرچه از سایر پوشش هایی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند کوچک تر هستند ولی به طور چشمگیری اثر گردش هوا که باعث ایجاد کشش در انتهای تریلی می گردد را کاهش می‌دهند. از همه مهم تر این که این سیستم پس از نصب به صورت خودکار خودش را تنظیم می کند و همیشه بدون دخالت راننده فعال می ماند.

گفته می شود طبق آزمایش هایی که کمپانی میشلن بر روی سیستم Energy Guard انجام داده است، این سیستم توانسته در مقایسه با تریلرهایی که چنین سیستمی ندارند میزان مصرف سوخت را 7٫4% در هر 100 کیلومتر پایین بیاورد که باعث صرفه جویی زیادی در مصرف سوخت می شود و هزینه سوخت را به مقدار قابل ملاحظه ای پایین می آورد.

علاوه بر این ارائه این سیستم آیرودینامیک، کمپانی تایرساز میشلن باز هم به شغل اصلی خودش بازگشته و برای اولین بار از تایرهای جدیدی به نام All-Weather X One Drive رونمایی کرده است.

این تایر جدید از شیارهایی بازتر بهره می برد تا چسبندگی آن در یخ و برف حدود 25% بالاتر برود. تایر All-Weather X One Drive دارای تأیدیه از شرکت SmartWay است و از آج هایی دولایه بهره می برد تا عمر تایرها افزایش پیدا کند. آج ها نیز به طور خاص به گونه ای طراحی شده اند که در آب و هوای سرد دوام و چسبندگی بیشتری داشته باشند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>