اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

به گزارش خبرنگار تین نیوز، خداداد بکرانی اظهار کرد: تمرکز رانندگان بر موضوع حمل بار در مسیر خاص باعث شده تا برخی راننده نماها به سو استفاده از این موضوع پرداخته و به افزایش قیمت حمل در مسیرهای دیگر اقدام کنند.

قیمت حمل

این فعال حوزه باری اشاره کرد: درخواست برای حمل بار برای مسیری خاص یکی از این نواقصی است که عرضه و تقاضا را در حمل بار را دچار نقصان کرده و تأثیر بسزایی بر نرخ کرایه آن مسیر خواهد داشت چنان چه در پایانه ها اگر راننده به دنبال مسیرهای خاص باشد اکثر راننده ها برای حمل بار نیز به تاسی از وی در نوبت باقی می مانند. قطعاً این توقف بر نرخ کرایه اثر منفی خواهد گذاشت و برخی مسیرهای کم تقاضا صاحب بار را ناگزیر خواهد کرد تا بیش از نرخ مصوب تن کیلومتر به منظور جابه جایی بار خود پرداخت کند.

بکرانی با بیان این مطلب که این نقص باید مرتفع کرد، گفت: با به کار گرفتن راهکاری مناسب می توان تمام مسیرها را به منظور توزیع مناسب حمل بار به تناسب پوشش داد و موجبات ثبات نرخ کرایه را فراهم کرد.

این فعال حوزه حمل بار با اشاره به این نکته که، باید تلاش شود تا عرضه و تقاضا به حد متعادل خود بازگردند و نرخ کرایه ها هم از ثبات نسبی برخوردار شود، خاطرنشان کرد: با تدبیر و دوراندیشی می توان کاری کرد تا راننده و کامیون دار به دنبال مسیری خاص توقف نکنند و در هر مسیری را برای خدمت رسانی به جامعه و مردم تردد کنند.

بکرانی با اشاره به وضعیت اقتصادی اخیر موجب بروز برخی ناهمگونی ها در حمل بار و بارگیری و تخصیص بار به کامیون داران عنوان کرد: امیدواریم با تدبیر و هماهنگی های بیش تر برطرف شدن یکایک آن ها بود. اما نکته قابل تامل این که مدیریت در امور سرویس ها و سفرها یک نقص فنی است که راننده و کامیوندار هیچ‌گاه توجهی به این امر نداشته و همین امر باعث می شود که در این قسمت از خدمت رسانی دچار ضرر و زیان شوند.

منبع: تین نیوز

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>