اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

سرپرست مدیریت بحران استانداری بوشهر اعلام کرد نیمه شب گذشته کشتی باری ایران در خلیج فارس غرق و 4 نفر از سرنشینان آن مفقود شده اند.

غرق شدن کشتی باری

به گزارش تین نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جهانگیر دهقانی سرپرست مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: یک فروند کشتی عبوری صبح امروز در آب‌های شهرستان عسلویه متوجه واژگونی یک فروند لنج باری می شود و به مرکز جستجو و نجات بندر عسلویه خبر می دهد.

دهقانی افزود: این مرکز با وجود وزش تندباد و مواج بودن خلیج فارس، یک فروند شناور ناجی را به منطقه مورد نظر اعزام می کند.

وی ادامه داد: محل قرارگیری شناور با توجه به مواج بودن دریا، نسبت به موقعیت اعلام شده تغییر کرده بود، اما امدادگران توانستند آن را پیدا کنند و دو خدمه ای که بر روی شناور بودند و حال مناسبی نداشتند را با خود به ساحل آوردند.

دهقانی تصریح کرد: این دو خدمه پس از بهبود شرایطشان، اعلام کردند که لنجشان از دبی به نخل تقی می‌رفته و چهار نفر دیگر نیز همراه آن ها بوده اند که خبری از آن ها نیست.

سرپرست مدیریت بحران استانداری بوشهر بیان کرد: آن طور که گفته شده این لنج نیمه شب دیشب غرق شده است.

دهقانی بیان کرد: تلاش های امروز شناور ناجی برای یافتن اثری از سرنشینان مفقود شده بی نتیجه ماند و فردا جستجو و نجات ادامه می یابد و با هماهنگی صورت گرفته با منطقه ویژه پارس از بالگرد نیز برای جستجو بهره خواهیم برد البته به شرط اینکه شرایط جوی مناسب باشد.

این روز ها خلیج فارس به علت وزش تند باد مواج است و سرعت وزش باد امروز در منطقه ای که لنج دچار حادثه شده 70 کیلومتر در ساعت بوده است.

هواشناسی از هفته پیش درباره طوفانی بودن خلیج فارس هشدار داده بود.

منبع: تین نیوز

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>