اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

نحوه ارسال حواله یوان در سال های اخیر بسیار ساده و سریع شده است، کافی است پس از نرخ بستن با صرافی مورد نظر مبلغ معادل ریالی را به حساب های آن ها واریز نموده و شماره حساب مورد نظر در چین را به آن ها ارائه دهید، سپس رسید حواله یوان خود را تحویل بگیرید.

ارز انتقال برای انتقال به چین می‌تواند ارزهای زیر باشد:

  • یوان
  • دلار امریکا
  • یورو

برای ارسال حواله یوان به چین کافی است صرافی‌ها یا شرکت‌های بازرگانی که در این زمینه فعال هستند را بیابید , بیشتر صرافی‌ها خود از منابع دیگری یوان خود را خریداری می‌کنند و سپس حواله یوان را به اشخاص دیگر بفروش می‌رسانند, صرافی‌های دارای مجوز بانکی مرکزی نیز حواله یوان ارسال می‌کنند و توصیه است که برای ارسال حواله یوان حتما با صرافی‌های دارای مجوز بانک مرکزی معامله کنید, چرا که این صرافی‌ها دارای ضمانت نامه و مجوز از بانک مرکزی به مبلغ حداقل 4 میلیارد تومان می‌باشند و به همین دلیل حواله شما توسط بانک مرکزی تضمین شده است.

حواله RMB چیست؟
حواله RMB به معنای همان حواله یوان در گفتار تجار ایرانی می‌باشد. وقتی یک تاجر به زبان عامیانه می‌گوید حواله RMB می‌خواهم, به این معناست که این تاجر قصد ارسال حواله یوان به چین برای واردات کالا دارد.

تفاوت Renminbi و RMB چیست؟
حواله Renminbi همان حواله یوان می‌باشد. حواله Renminbi در چین به معنای همان پول رایج چین یعنی یوان می‌باشد پس بنابراین تفاوتی بین Renminbi و RMB نیست و ماهیت یکیست و فقط RMB همان مخفف Renminbi می‌باشد.

واحد پولی CNY چیست؟
CNY نیز همان یوان می‌باشد و هر CNY یک یوان RMB می‌باشد. معمولا در تراز‌های تجاری بانک‌های چین از کلمه CNY استفاده می‌کنند و کلمه CNY به نسبت RMB رسمی‌تر می‌باشد اما عموم مردم چین از کلمه Renminbi یا RMB استفاده می‌کنند.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>