اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

ماموت

گروه صنعتی ماموت یکی از بزرگ ترین مجتمع های صنعتی کشور است که در سال 1371 فعالیت خود را در زمینه ساخت انواع تریلر، سازه های پیش ساخته و غیره فعالیت خود را آغاز کرد. گروه صنعتی ماموت نماینده انحصاری محصولات اسکانیا در ایران نیز هست و همواره در زمینه حمل و نقل جاده ای توانسته حضور موفق در جاده های ایران داشته باشد.

تریلرهای ماموت یکی از مهم ترین بخش های صنعت حمل و نقل در کشور هستند. گروه صنعتی ماموت مدل‌های مختلفی از تریلر ها را با کاربری های متفاوت طراحی و عرضه می کند. جنس قطعات فلزی که در ساخت انواع تریلرهای ماموت به کار برده می شود از فلزات با استحکام بالا مانند فولاد است.

انواع تریلرهای ماموت

تریلر یخچالییخچالدار
تریلر یخچالی یکی از پرفروش ترین محصولات شرکت ماموت است که از آن برای حمل مواد غذایی ومحصولاتی که نیاز به نگهداری در دمای پایین دارند استفاده می شود.

تریلر چادری ماموت         
تریلر چادری کشویی سه محوراز اصلی ترین محصولات تولیدی شرکت ماموت است که استانداردهای رعایت چادریشده در این محصول و ویژگی هایی مثل پایه کشویی، سقف کشویی، قابلیت تنظیم ارتفاع و غیره این محصول را به یکی ازتریلرهای قدرتمند ورقیبی برای محصولات داخلی و خارجی ساخته است.

تریلرکفی ماموت
تریلر کفی برای بارگیری غیرثابت طراحی شده اند که از آنها برای حمل کانتینرها، بارهای دارای ارتفاع غیر استاندارد، وسایل دارای حجم کم و وزن بالا مانند توپ فولادی، میلگرد و تیرآهن، خودروهای سنگین و راه کفیسازی و غیره استفاده می‌شود.

تریلرتیغه تانکر
تریلر تیغه تانکربرای حمل تانکرها استفاده می شوند. تریلر تیغه تانکرتیغه دارای قدرت بالا برای حمل بارهای سنگین است. تریلر تیغه تانکر که به کشنده وصل می شود همراه تانکری که بر روی آن نصب می شود برای جابه جایی آب، نفت، گازوییل و بنزین استفاده می شود.

تریلر کمپرسی          کمپرس
تریلر کمپرسی از محصولات موفق و پرفروش شرکت ماموت است که از آن برای حمل بارهای مانند مصالح ساختمانی و … استفده می شود.این تریلر همچنین دارای بالابر محور جلو است که هم به صورت دستی و هم اتوماتیک ساخته شده است. تریلر کمپرسی سه محوردارای سیستم قفل پارک تریلر برای پارک کردن وحرکت ضروری تریلر است.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>