اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

لوله خرطومی اگزوز ماشین سنگین نوعی از انواع متنوع لوله خرطومی هوا است که صرفا جهت استفاده به عنوان اگزوز ماشین های سنگین مورد استفاده قرار گرفته و وظیفه اصلی و اساسی آن انتقال دود می باشد. لوله خرطومی اگزوز ماشین سنگین را می توان از جنس استیل، سیلیس و یا گالوانیزه تولید نمود.

لوله خرطومی اگزوز ماشین سنگین (Heavy Machine Flexible exhaust duct) را می توان در تنوع بسیار بالایی از سایز های مختلف تولید نمود. به ترتیب در سایزهای زیر از قطر خارجی و قطر داخلی به شرح زیر می‌باشد.

42-36، 50-44، 56-50، 66-60، 70-64، 76-70، 81-75، 86-80، 94-88، 106-100، 118 -112، 131-125، 156-150، 206-200 که در طول های 6 متری قابل تولید و عرضه می باشند.

لوله خرطومی اگزوز ماشین سنگین در بازه دمایی 20- الی 500+ درجه سانتیگراد می تواند فعالیت نماید بنابراین بدون آن که کوچک ترین ایراد و یا مشکلی برای آن پیش بیاید می تواند در این بازه دمایی به فعالیت خود ادامه دهد.

لوله خرطومی اگزوز ماشین سنگین در برابر سایش بسیار مقاوم است و به همین دلیل در برابر عوامل گوناگون به سرعت فرسوده نمی گردد.

همچنین در برابر حرارت بالا همان طور که گفته شد، خورندگی، زنگ زدگی، نفوذ آب و رطوبت، برخی اسیدها و مواد شیمیایی و در برابر تابش آفتاب هم بسیار مقاوم است به همین دلیل است که این نوع لوله خرطومی دارای کارایی و بازدهی عملکردی بسیار بالا می باشد و در مدت زمان طولانی تری به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

از لوله خرطومی اگزوز ماشین سنگین علاوه بر کاربری اصلی و اساسی آن، جهت انتقال هوا، انتقال گازهای زائد، مواد شیمیایی، مواد نیمه جامد، در سیستم های اگزوز جهت جذب انبساط ها و ارتعاش ها، حافظت از لوله های پنوماتیک و هیدرولیک، مکش هوای سرد و گرم، منتقل نمودن هوای داغ در کوره ها، اگزوز موتور لنج‌ها و کشتی های کوچک، خروج ذرات معلق در هوا، گرد و غبار صنعتی و انتقال نیروی مکنده و دمنده استفاده می‌گردد.

لوله خرطومی اگزوز ماشین سنگین در میزان انعطاف گوناگون تولید می گردد. نرم، متوسط و سفت. همچنین انوع نخ دار آن در مواقعی مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز باشد تا در مقابل نفوذ گرد و غبار و هوابندی مقاومت بیشتری از خود نشان دهد.

لوله خرطومی اگزوز ماشین سنگین دارای مقاومت فشاری 1250 نیوتون که درواقع در گستره سنگین استاندارد است می باشد. دارای مقاومت کششی 100 نیوتون بوده و مقاومت ضربه ای آن هم از ارتفاع 100 متر، 2 کیلوگرم می باشد. همچنین در برابر خورندگی از داخل و خارج از لوله دارای مقاومتی متوسط می‌‌‌‌‌‌باشد.

لوله خرطومی اگزوز ماشین سنگین دارای انعطاف پذیری بسیار مناسبی است و همین عامل موجب می گردد تا در فضاهای مختلف و شرایط گوناگون بتوان به آسانی از آن استفاده نمود.

لوله خرطومی اگزوز ماشین سنگین در برابر فشارهای بالای مکانیکی از خود مقاومت بسیار مناسبی نشان می دهد و همچنین در مقابل اشعه ماوراء بنفش و اشعه های UV هم از خود مقاومت بسیار مناسبی نشان می دهند. همچنینی به دلیل مقاومت بسیار بالایی که در برابر آتش از خود نشان می دهد آتش گیر نمی‌باشد و آتش را انتشار نمی دهد.

لوله خرطومی اگزوز ماشین سنگین در برابر نفوذ اشیا تا قطر 1.5 میلیمتر از خود مقاومت بسیار خوبی نشان‌ می‌دهد.

مقاومت فشاری لوله خرطومی اگزوز ماشین سنگین 1250 نیوتون می باشد که در واقع این مقدار در بازه سنگین استاندارد های جهانی می باشد و همچنین دارای مقاومت کششی 100 نیوتون نیز بوده و دارای مقاومت ضربه ای بسیار بالایی هم می باشد.

اجرای لوله خرطومی اگزوز ماشین سنگین کار دشواری نیست اما حتما نیاز است تا توسط فردی انجام بگیرد که به رعایت نکات فنی و ایمنی کاملا واقف بوده و بتواند به درستی از عهده آن بر بیاید تا لوله خرطومی اگزوز ماشین سنگین دچار هیچ مشکلی نگشته و بتواند به خوبی و به درستی به فعالیت خود ادامه دهد.

لوله خرطومی اگزوز ماشین سنگین را می توان با صرف هزینه های بسیار پایین تولید و تهیه نمود و به هیچ عنوان نیاز نیست تا هزینه های بالا و گزاف صرف تولید لوله خرطومی اگزوز ماشین سنگین گردد و از طرفی هم اجرا و نصب آن در پروژه را می توان با هزینه های بسیار پایین و کم انجام داد و بدین ترتیب تا حد بسیار زیادی به کمک لوله خرطومی اگزوز ماشین در مصرف هزینه های پروژه صرفه جویی نمود.

لوله خرطومی اگزوز ماشین سنگین در میان انواع لوله هایی که جهت این کار مورد استفاده قرار می گیرد بسیار پر طرفدار است و علت آن هم ویژگی های مثبت بسیار و برتری های فراوانی است که لوله خرطومی اگزوز ماشین نسبت به سایر لوله های هم رده و هم کاربرد با خود دارد. صرفه جویی فراوان در مصرف انرژی، برق و هزینه ها از ویژگی های بسیار مفید این لوله خرطومی می باشد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
کریم رزیانبور:
باتشکر
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>