اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
 1. انتخاب امن
  کشور دانمارک با رشوه خواری عملا بیگانه است، دانمارک رتبه های بالایی در شاخص شفافیت بین المللی در سال های اخیر به دست آورده است. سطح بسیار پایین از فساد در دانمارک مکانی جذاب برای فعالیت های متعدد و کسب و کار می باشد.
 2. دسترسی به بازار سود آور
  با توجه به دسترسی آسان به کل اتحادیه اروپا جهت عرضه خدمات، دانمارک از جمله 100 میلیون نفر از ثروتمندترین مصرف کنندگان در جهان است.
 3. بازار کار انعطاف پذیر
  مدل بازار دانمارکی (انعطاف و امنیت) است انعطاف پذیری بالا در استخدام و اخراج شیوه های غیر اخلاقی در برابر کارگران در دانمارک مورد توچه است. نیروی کار دانمارکی که در میان سازنده ترین کارگران در اروپا شناخته شده و هیچ محدودیتی در اعمال اضافه کار ندارد و دولت دانمارک اجازه می دهد تا شرکت ها برای 24 ساعت در شبانه روز و 365 روز در سال فعالیت کنند.
 4. دانمارک، استخر استعداد و انگیزه
  96درصد افراد در دانمارک متخصص و با انگیزه هستند، جوانان یک برنامه آموزشی متوسطه را طی می کنند و یک سوم مردم دانمارک مسلط به زبان انگلیسی هستند. در واقع صحبت به زبان انگلیسی و نیم دانمارکی و آلمانی رایج است.
 5. قطبی کامل
  فرودگاه کپنهاگ کارآمدترین فرودگاه در اروپاست. این فرودگاه با 57 خطوط هوایی عامل در مجموع 132 مقصد و جابه جایی هر سال حدود 380000 تن از باربری هوایی، دارایا کوتاهترین زمان کالاهای ترانزیتی نسبت به سایر فرودگاه های اروپا است.
 6. کسب و کار و عرضه آسان
  دانمارک یکی از ساده ترین مکان ها در جهان برای انجام کسب و کار و به نوعی بانک جهانی است.
  راه اندازی یک کسب و کار در یک روز و اقامت و اجازه کار صادر شده در 5 هفته است.
 7. رهبر جهان در فناوری پاک و علوم زندگی
  30 درصد از برق مورد استفاده در دانمارک نیروی باد دانمارکی تولید می شود. شرکتهای دانمارکی کنترل یک سوم از بازار جهانی باد و اولین بهره برداری سوخت های زیستی نسل 2 را به صورت تجاری دارا می باشند.
 8. صرفه جویی در هزینه
  که عملا هیچ مشارکت اجتماعی و هزینه ای برای کارکنان ندارد وکمترین اجاره دفتر و مالیات شرکت های بزرگ (23٫5٪ است که به 22 درصد در سال 2016 کاهش یافته است). در اسکاندیناوی و کشورهای اتحادیه اروپا سطح حقوق و دستمزد رقابتی، به ویژه برای مدیریت بسیار مناسب است.
 9. بهترین بازار تست در جهان
  نه تنها دانمارک به عنوان بهترین بازار تست در جهان ستایش می شود بلکه، آن را نیز در سطح جهانی به عنوان زیرساخت های فناوری اطلاعات با برخی از بالاترین نرخ نفوذ فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهان برای موبایل، پهنای باند و رایانه های شخصی. بر شمرده اند.
 10. کیفیت بالا از زندگی
  دانمارکی ها به طور مداوم بیرون می آیند به عنوان شادترین مردم در جهان بر شاخص شادی بین المللی و کپنهاگ در هر دو سال 2013 و 2014 معرفی شده اند.
  اجازه اقامت و کار و نامزد دریافت جایزه های بین المللی و برتری در عرصه اقتصاد باعث شده دسترسی به طیف گسترده ای از خدمات رفاهی دانمارکی در این کشور فراهم گردد، از جمله مراقبت های پزشکی و آموزش و پرورش رایگان.

دانمارک با مشخص شدن هدف بلند پروازانه در داشتن برق به طور کامل توسط منابع تجدیدپذیر تا سال 2050 به عنوان مقصدی مناسب در سرمایه گذاری تعیین شده است.

همچنین دانمارک از بزرگ ترین صنعت حمل و نقل دریایی در جهان برخوردار است و سرمایه های زیادی را در زمینه انرژی های تجدید شونده جذب کرده است.

دانمارک 99 درصد وابسته به سوخت های فسیلی خارجی بود اما امروزه به طور کامل در بحث انرژی خودکفا شده است.

تقریبا چهل سال از سیاست انرژی متمرکز در دانمارک میگذرد پیش از این دانمارک به بسیاری از کشورهای دیگر در استفاده از فناوری های انرژی های تجدید پذیر وابسته بود.

بدون شک انتخاب کشور دانمارک در امر سرمایه گذاری با داشتن اقتصاد قوی و استانداردترین بازار کار گزینه ای مناسب قلمداد می شود.

چرا سرمایه گذاری در دانمارک؟

 • از طریق دانمارک شما دسترسی به بازارهای پر سود اتحادیه اروپا با بیش از 100 میلیون مصرف کننده خواهید داشت.
 • بدون نیاز به حضوردر محیط برای مدیریت (از جمله مدیر عامل و هیئت مدیره).
 • در مقایسه با دیگر کشورهای اسکاندیناوی مالیات بسیار کمتری برای ایجاد کسب و کار خود را در دانمارک می پردازید.
 • قوانین شرکت های دانمارکی مدرن و منطبق با قانون فعلی اتحادیه اروپا است.
 • دانمارک به سرمایه گذاران خارجی طیف گسترده ای از اختیارات را برای ایجاد یک کسب و کار ارائه می دهد.
 • به شما فرصت می دهد طرح توجیهی سرمایه گذاری خود را ارائه دهید.
 • بدون نیاز به اقامت برای مدیریت، از جمله اعضای هیئت اجرایی (CEO)، هیئت مدیره یا هیئت نظارت.
 • جلسات هیئت مدیره سهامدار و غیره همچنین می توانید به صورت الکترونیکی برگزار می شود.
 • نیاز به مدرک زبان ندارد.
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>