اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

پتربیلت

این روزها برای کامیون پیتربیلت روزهای خوبی است. این کمپانی به رکوردهای جدیدی در فروش دست پیدا کرده که کامیون پیتربیلت مدل 567 در این میان نقش عمده ای ایفا می کند. این کامیون پیتربیلت از زمان عرضه اش در سه سال پیش، همچنان بی رقیب باقی مانده و برگ برنده ای برای شرکت سازنده محسوب می شود.به جرأت می توان گفت کامیون پیتربیلت مدل 567 تمام چیزهایی که کمپانی پیتربیلت ظرف 80 سال فعالیتش درباره کامیون سازی یاد گرفته است را در خودش خلاصه کرده است

از دیگر مواردی که این کامیون را برای طرفدارانش محبوب کرده است می توان به:

  1. ظاهری قوی و با صلابت
  2. جلو پنجره زیبای کروم
  3. سقف شیبدار و رنگ آمیزی بسیار زیبا اشاره کرد. وقتی وارد کابین لوکس این کامیون بشوید نیز آن را بسیار راحت خواهید یافت که ریشه در سال ها تجربه کمپانی پیتربیلت دارد.

طراحی بدنه کامیون پیتربیلت
از سال 2014 که کامیون پیتربیلت مدل 567 برای نخستین بار به بازار عرضه شد، پیتربیلت به جز چند تغییر جزیی و زیرپوستی کار زیادی بر روی طراحی بدنه انجام نداده است و بیشتر این تغییرات در قسمت های هواکش و خطوط الکترونیکی بوده است. البته کار بسیار مهمی که پیتربیلت در این مدت انجام داده این است که به صورت تنگاتنگ با موتورسازانی مانند کامینز، اتون و آلیسون همکاری کرده تا بتواند به نیازهای مختلف ناوگان های حمل بار پاسخ بدهد.

کامیون پیتربیلت 567 با موتورها، گیربکس ها، شاسی ها و سیستم تعلیق های متنوعی به بازار عرضه می‌شود که از میان آن ها می توان به موتور دیزل کامینز X15 و گیربکس اتوماتیک اتون UltraShift اشاره کرد. ناگفته نماند که گیربکس های دستی همچنان مورد استقبال رانندگان هستند و حدود 50 درصد از این کامیون‌ها با گیربکس دستی به فروش می رسند.

کابین کامیون پیتربیلت مدل 567
وقتی وارد کابین کامیون پیتربیلت مدل 567 می شوید و پشت فرمان می نشینید، تجهیزات آشنای زیادی انتظارتان را می کشند. این کامیون پیتربیلت مدل 567 به همان اندازه که مدرن و امروزی است، نوستالژیک نیز هست و هنوز از برخی تجهیزات به سبک و سیاق قدیمی استفاده می کند. با این حال و با این که کل فضای داخلی کمی قدیمی احساس می شود.

پتربیلت

اسلیپر کاملاً مدرن و امروزی در کابین کامیون پیتربیلت مدل 567
اسلیپر جدید این کامیون بسیار شیک و لوکس است و به گونه ای طراحی شده است که سر و صدا و لرزش را به حداقل می رساند. یکی دیگر از تجهیزات داخلی که اهمیت زیادی دارد، سیستم تهویه مطبوع است که در جاده های بیابانی بسیار خوب عمل کرده و رفاه و راحتی راننده و دیگر سرنشینان را به خوبی فراهم می‌کند. همان طور که می دانید وقتی دمای هوا بیش از حد بالا می رود، عملکرد خوب سیستم تهویه مطبوع، تأثیر بسزایی در ایمنی، راحتی و عملکرد راننده دارد و از این منظر، سیستم تهویه مطبوع پیتربیلت 567 کارش را به درستی انجام می دهد.

این سیستم علاوه بر این که جریانی مستمر از هوای بسیار خنک را در اختیار راننده می گذارد، بسیار آرام و بی صداست.به طور کلی، کل کابین پیتربیلت 567 بسیار آرام و بی صدا است و بدون هیچ سر و صدایی از دست اندازها و پستی و بلندی ها عبور می کند. به جرأت می توان گفت طراحان این کابین کارشان را بسیار خوب انجام داده اند.

فرمان پذیری کامیون پیتربیلت
نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد، فرمان پذیری پیتربیلت مدل 567 است. فرمان پذیری و هندلینگ یکی از عوامل بسیار مهم است و این کامیون در جاده های برون شهری و در جاده های پر پیچ و خم بسیار خوب عمل می کند. واکنش فرمان سریع است و به راحتی چرخانده می شود.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>