اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

ولوو

آن طور که به تازگی اعلام شده، کمپانی ولوو به تازگی تولید کشنده VNL 670 را به طور کامل کنار گذاشته و به تولید کشنده VNL 760 رو آورده است. کشنده VNL 670 که از سال 2002 در خط تولید کمپانی ولوو قرار داشته و بیشترین آن فروش در آمریکای شمالی بوده است، نخستین کشنده کلاس 8 ولوو بود که توانست توجه مشتریان را برای سال های متمادی به سوی خودش جلب کند.

گوران نیبرگ، مدیر ولوو تراکس در آمریکای شمالی می گوید: «متوقف کردن تولید کشنده VNL 670 و رو آوردن به تولید مدل جدید VNL 760، آخرین قدم در سفر طولانی ما برای تولید کردن کشنده ای بسیار ایمن، راحت و کم مصرف و عرضه آن به بازارهای جهانی است. طراحی منحصر به فرد، مصرف پایین و کابین داخلی بسیار کارآمد باعث شده است ولوو VNL 760 جانشین بسیار مناسبی برای ولوو VNL 670 باشد.»

کشنده VNL 760 بر اساس طراحی جدید کمپانی ولوو ساخته شده است و به منظور کاهش اثر آشفتگی جریان هوا، از ویژگی های آیرودینامیک جدیدی بهره می برد. البته راحتی راننده نیز در کانون توجه طراحان قرار داشته است و همه دسته ها و دکمه های کنترلی در دسترس هستند. آمپرها نیز بزرگ و خوانا هستند و راننده برای استفاده از آن ها هیچ مشکلی ندارد.

کشنده VNL 760 به صورت استاندارد به موتور D13 ولوو و گیربکس 12 سرعته و دو وضعیته I-Shift مجهز است ولی می توان آن را به صورت سفارشی به موتور توربو D13 Compound نیز مجهز کرد. این موتور توربو دارای سیستمی است که می تواند حرارت اضافی را از اگزوز جذب کرده و 50 اسب بخار نیروی اضافی از آن تولید کند. این نیروی اضافی مستقیم به میل لنگ فرستاده می شود و کمک زیادی به صرفه جویی در مصرف سوخت می کند. کشنده ولوو VNL 760 با موتور 15 لیتری کامینز X15 نیز قابل خریداری است.

سیستم Active Driver Assist به صورت استاندارد برای این کشنده ارائه می شود. این سیستم که با دوربین و رادار کار می کند، ترکیبی است از سیستم پیشگیری از تصادف و ترمز اکتیو که حتی وسایل نقلیه متوقف را هم تشخیص می دهد. سیستم کنترل پایداری الکترونیک نیز به صورت استاندارد عرضه می شود و دست رفتن کنترل کشنده، احتمال قیچی کردن یا چپ کردن را به موقع تشخیص و به راننده اطلاع می دهد.

علاوه بر این، همه مدل های این کشنده به صورت استاندارد به سیستم تشخیص عیب از راه دور (Remote Diagnostics) مجهز هستند که امکان نظارت بر عملکرد موتور و گیربکس از راه دور را فراهم کرده و کدهایی برای رفع اشکال ارسال می کند. همین سخت افزار امکان به روزرسانی و برنامه ریزی از راه دور را هم فراهم می کند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>