اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

سونی

سونی نمونه اولیه اتومبیل خودرانی به نام «New Concept Cart SC-1» را توسعه داده که هدف از آن تغییر حمل و نقل روزانه از تجربه ای معمولی به یک سرگرمی است.حداکثر سرعت این خودرو در حال حاضر 20 کیلومتر بر ساعت است و توانایی جابه جایی سه سرنشین را دارد.

در این نمونه اولیه از پنج سنسور 35mm R Exmor CMO، هشت سنسور اولتراسونیک و چهار سنسور لیدار دوبعدی استفاده شده که امکان محاسبه دقیق فاصله و ارزیابی 360 درجه را فراهم کند.

سونی

اگرچه SC-1 یک ماشین خودران است اما امکان کنترل آن توسط راننده نیز وجود دارد و بدین منظور در داخل SC-1 از یک نمایشگر 49 اینچی با رزولوشن 4K و پنل LCD استفاده شده که حتی در صورتی که چراغ های جلو از کار بیفتند امکان هدایت خودرو از طریق نور مادون قرمز را فراهم می کند.

در پنل بیرونی نیز یک نمایشگر 55 اینچی با رزولوشن 4K و پنل LCD تعبیه شده که هدف از آن نمایش محتوا برای عابران اطراف خودرو است.

گفتنی است هوش مصنوعی به کار رفته در این خودرو می تواند جنسیت و محدوده سنی سرنشینان و عابران اطراف خودرو را شناسایی کرده و محتوای مرتبط به آنها از جمله تبلیغات را نشان دهد.

بدین منظور داده های جمع آوری شده از طریق اینترنت پر سرعت به الگوریتم های یادگیری عمیق ابری کمپانی «Docomo» ارسال می شوند.

این خودرو در حال حاضر یک نمونه مفهومی است و ممکن است هرگز به جاده قدم نگذارد، با این حال می‌تواند قابلیت های یک ماشین خودران را به نمایش گذاشته و الگویی برای سازندگان کوچک و بزرگ این خودروها باشد.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>