اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

مقامات 20 بندر جهان از اروپا، آمریکا، آسیا و استرالیا اعلام کردند هیچ قصدی برای ممنوع کردن استفاده از اسکرابر حلقه باز در آب های خود ندارند.

درحالی است که در گذشته برخی از بنادر از محدودیت ورود کشتی های مجهز به اسکرابر سخن رانده بودند.براساس این گزارش مقامات 20 بندر جهان در یک گردهمایی اعلام کردند آنها قصد ارسال هیچ گونه اعتراضی به IMO پیرامون عملیات نصب اسکرابر در کشتی ها را ندارند. ضمنا اعتراض های قبلی خود را پس می گیرند، مگر اینکه تحقیقات اجباری نتایج جدیدی را نشان دهد.در این میان کشور ژاپن نیز که قبلا اعلام کرده بود ورود کشتی هایی با اسکرابر حلقه باز در بنادر این کشور ممنوع است، حال بر لغو این محدودیت ها مهر تایید زده است.

"Christopher Fee" مدیر اجرایی کمیته اجرایی CSA 2020 در این زمینه گفت: اگرچه برخی از بنادر هنوز در مقابل این تصمیم مقاومت می کنند اما معتقدیم که به مرور نسبت به چنین اقداماتی تصمیمات جدی تری بگیرند. وی یادآور شد: بر اساس مطالعات سه ساله ای که DNV در فوریه 2019 میلادی منتشر کرد از 281 نمونه آب شستشوی اسکرابر از 53 کشتی مشخص شد، نمونه ها کاملا با معیارها و استانداردهای IMO مطابقت دارد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>