اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

رانندگی

جاده از دید آینه بغل یک ماشین سنگین چگونه است؟ تذکر جالب یک راننده کامیون توجه کاربران را جلب کرده است.با آمدن بهار و آغاز روزهای بارش باران، می توان با رعایت حتی یک نکته ایمنی، خود را از بروز حوادث ناگوار بیمه کنیم.یک راننده کامیون تصویری را به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد در یک روز بارانی از آینه بغل ماشینهای سنگین چه چیزی دیده می شود و چه چیزی دیده نمی شود.

در این تصویر یک خودرو با چراغهای خاموش مشخص شده است که به سختی قابل تشخیص است. به همین دلیل این راننده تأکید دارد که روشن کردن چراغهای ماشین در روز ضروری است و مینوسید:همه ی ماشینای سبک باید تو روز بارونی از ماشین سنگین دور باشن و چراغاشونم روشن باشه وگرنه ما اصلا دیدی نداریم.

آینه بغل

کاربران ضمن تشکر از به اشتراک گذاشتن این مطلب، از اینکه برخی رانندگان ایرانی در روز چراغهایشان را روشن نمی کنند ابراز تاسف کرده اند. به عقیده برخی، علت این کار شاید بی دقتی و شاید سوسول بازی دانستن استفاده از چراغ در روز باشد.

برخی کاربران معتقدند نکات زیادی در مقابل کامیونها هست که بسیاری از رانندگان نمیدانند و متاسفانه همین نکات باعث به کشتن دادن خانواده هایشان می شود. برخی دیگر به تعداد بالای کشته های جاده ای در ایران اشاره کرده اند و معتقدند درصد بسیاری از این آمار با رعایت نکات جزئی و ظریف این چنینی قابل کاهش است.همچنین به اظهار کاربران، حرکت این راننده کامیون نگاه به این قشر را تغییر داده، و این حرکت انسانی را نشان از فرهنگ بالا و مردم دوستی این راننده میدانند.

لازم به ذکر است که اکنون سالهاست که در روسیه قانونی وضع شده است که در آن تمامی وسایل حمل نقل منجمله خودروهای سیک و سنگین و موتورسیکلت ها، موظفند همواره چراق های خودرو را روشن نگه دارند. این قانون تا حد قابل توجهی توانسته است آماد تصادفات جاده ای در روسیه را در روز های بارانی، برفی و مه کاهش دهد.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>