اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

رانندگی

جاده از دید آینه بغل یک ماشین سنگین چگونه است؟ تذکر جالب یک راننده کامیون توجه کاربران را جلب کرده است.با آمدن بهار و آغاز روزهای بارش باران، می توان با رعایت حتی یک نکته ایمنی، خود را از بروز حوادث ناگوار بیمه کنیم.یک راننده کامیون تصویری را به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد در یک روز بارانی از آینه بغل ماشینهای سنگین چه چیزی دیده می شود و چه چیزی دیده نمی شود.

در این تصویر یک خودرو با چراغهای خاموش مشخص شده است که به سختی قابل تشخیص است. به همین دلیل این راننده تأکید دارد که روشن کردن چراغهای ماشین در روز ضروری است و مینوسید:همه ی ماشینای سبک باید تو روز بارونی از ماشین سنگین دور باشن و چراغاشونم روشن باشه وگرنه ما اصلا دیدی نداریم.

آینه بغل

کاربران ضمن تشکر از به اشتراک گذاشتن این مطلب، از اینکه برخی رانندگان ایرانی در روز چراغهایشان را روشن نمی کنند ابراز تاسف کرده اند. به عقیده برخی، علت این کار شاید بی دقتی و شاید سوسول بازی دانستن استفاده از چراغ در روز باشد.

برخی کاربران معتقدند نکات زیادی در مقابل کامیونها هست که بسیاری از رانندگان نمیدانند و متاسفانه همین نکات باعث به کشتن دادن خانواده هایشان می شود. برخی دیگر به تعداد بالای کشته های جاده ای در ایران اشاره کرده اند و معتقدند درصد بسیاری از این آمار با رعایت نکات جزئی و ظریف این چنینی قابل کاهش است.همچنین به اظهار کاربران، حرکت این راننده کامیون نگاه به این قشر را تغییر داده، و این حرکت انسانی را نشان از فرهنگ بالا و مردم دوستی این راننده میدانند.

لازم به ذکر است که اکنون سالهاست که در روسیه قانونی وضع شده است که در آن تمامی وسایل حمل نقل منجمله خودروهای سیک و سنگین و موتورسیکلت ها، موظفند همواره چراق های خودرو را روشن نگه دارند. این قانون تا حد قابل توجهی توانسته است آماد تصادفات جاده ای در روسیه را در روز های بارانی، برفی و مه کاهش دهد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>